Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – ”Shrek”, ”Kac Vegas”, ”Poznaj mojego tatę” [02-03-2019]

Program TV na sobotę – 2 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy pierwszą część filmu animowanego „Shrek”, a także dwie komedie: „Kac Vegas” oraz ”Poznaj mojego tatę”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę – ”Shrek”, ”Kac Vegas”, ”Poznaj mojego tatę” [02-03-2019]Źródło: East News
d25m6vx
d25m6vx

”Shrek” – program TV na sobotę 02.03.2019

Samotność mieszkającego na bagnach ogra Shreka zostaje zakłócona przez postacie z bajek. Zostały one wypędzone ze swego królestwa przez złego lorda Farquaada. Chcąc uwolnić się od uciążliwego towarzystwa, ogr wyrusza na spotkanie z władcą, który chce zostać królem. W tym celu musi poślubić księżniczkę, a jego wybór pada na uwięzioną w wieży i strzeżoną przez smoka Fionę. Farquaad zawiera ze Shrekiem pakt - jeżeli ten sprowadzi na zamek dziewczynę, władca zwróci bajkowym postaciom ziemię. Shrek wyrusza w podróż w towarzystwie gadatliwego osła.
Shrek” – 20:10, Polsat

”Shrek” – zwiastun filmu

”Kac Vegas” – program TV na sobotę 02.03.2019

Czterech kolegów wyrusza do Las Vegas, by świętować wieczór kawalerski jednego z nich. Rano budzą się w hotelu z ogromnym kacem i uświadamiają sobie, że niczego nie pamiętają. Najgorsze jednak jest to, że pan młody zniknął, w pokoju słychać płacz dziecka, a w łazience panoszy się tygrys. Koledzy rozpoczynają wyścig z czasem i podejmują rozpaczliwe próby przypomnienia sobie, co naprawdę wydarzyło się tej szalonej nocy.
Kac Vegas” – 20:00, TVN

”Kac Vegas” – zwiastun filmu

”Poznaj mojego tatę” – program TV na sobotę 02.03.2019

Pochodząca z zamożnej rodziny Pam zakochuje się z wzajemnością w sanitariuszu Gregu. Młodzi chcą się pobrać, lecz Greg musi poprosić o rękę ukochanej jej ojca. Idealną okazją wydają się uroczystości weselne siostry Pam. Niestety, ojciec dziewczyny, Jack, od pierwszego spotkania daje odczuć Gregowi dzielące ich różnice klasowe. Mężczyzna uważa, że jego córka zasługuje na kogoś lepszego. Jack, były agent CIA, poddaje Grega serii testów, by zniechęcić go do siebie i swojej rodziny. Pobyt u rodziców Pam staje się dla niego koszmarem.
Poznaj mojego tatę” – 19:00, TVN 7

”Poznaj mojego tatę” – zwiastun filmu

”Zaginiona” – program TV na sobotę 02.03.2019

Jill odkrywa, że jej siostra Molly zaginęła bez śladu. Dziewczyna jest przekonana, że uprowadził ją morderca kobiet, z którego rąk cudem wyrwała się rok wcześniej. Porywacz nie zostawił żadnych śladów. Policja podejrzewa Jill o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna próbuje odnaleźć zabójcę na własną rękę. Uznana za uzbrojoną i niebezpieczną, jest ścigana przez funkcjonariuszy.
Zaginiona” – 20:00, Stopklatka

”Zaginiona” – zwiastun filmu

”Sex Story” – program TV na sobotę 02.03.2019

Przyjaciele, Emma i Adam, spotykają się po latach rozłąki. Niebawem okazuje się, że wciąż łączą ich bliskie relacje. Spędzają romantyczną noc. Oboje obawiają się, że kontakty seksualne odbiją się niekorzystnie na ich przyjaźni. Postanawiają zawrzeć układ, w którym związek seksualny oparty jest na braku jakichkolwiek zobowiązań. Wkrótce zdają sobie sprawę z tego, że dotrzymanie obietnicy jest niełatwe.
Sex Story” – 21:20, TVN 7

”Sex Story” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d25m6vx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25m6vx