Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Sherlock Holmes", "Noc w muzeum" i "Dzień świra" [09-02-2019]

Program TV na sobotę 9 lutego. Dziś w telewizji m.in. "Sherlock Holmes", "Noc w muzeum" i "Dzień świra". Sprawdź, co warto obejrzeć.

Share
Program TV na sobotę – "Sherlock Holmes", "Noc w muzeum" i "Dzień świra" [09-02-2019]Źródło: Materiały prasowe
d4bq4dx

Program TV na sobotę [09-02-2019]

"Sherlock Holmes" (film kryminalny) – 20:00 TVN FABUŁA (Program TV na sobotę 9 lutego)

Koniec XIX wieku. W Londynie, największej metropolii ówczesnego świata, dochodzi do serii rytualnych morderstw. Śledztwo w tej sprawie prowadzą detektyw Sherlock Holmes i jego współpracownik doktor John Watson. Tworzą zgraną, ale nietypową parę śledczych. Zrównoważony i stateczny lekarz jako jedyny potrafi poskromić nieokrzesanego i skłonnego do awantur oraz bójek przyjaciela.

"Noc w muzeum" (komedia)
– 20:10 POLSAT (Program TV na sobotę 9 lutego)

Życiowy nieudacznik Larry Daley (Ben Stiller), który nie potrafi utrzymać pracy dłużej niż przez kilka tygodni, aby zdobyć pieniądze na spłatę zaległego czynszu, zatrudnia się jako nocny stróż w Muzeum Historii Naturalnej. Już pierwszej nocy odkrywa, że w budynku dzieją się dziwne rzeczy. Za sprawą egipskiego obelisku zaraz po zachodzie słońca wszystkie zgromadzone w muzeum eksponaty budzą się do życia.

d4bq4dx

"Speed - niebezpieczna szybkość" (film sensacyjny) – 22:35 POLSAT (Program TV sobotę 9 lutego)

Pozbawiony skrupułów psychopata Howard Payne podkłada bombę w autobusie pełnym ludzi. Żąda okupu. Ładunek wybuchnie, jeśli prędkość pojazdu spadnie poniżej pięćdziesięciu mil na godzinę. Rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem. Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy jeden z pasażerów rani kierowcę. Niezdolnego do dalszej jazdy szofera zastępuje jedna z pasażerek - sympatyczna Annie Porter.

"Ghost Rider" (film sensacyjny) - 20:00 TV PULS (Program TV na sobotę 9 lutego)

Johnny Blaze (Matt Long//Nicolas Cage) zawiera pakt z diabłem (Peter Fonda). Chce w ten sposób uratować umierającego ojca Bartona (Brett Cullen). Mefistofeles obiecuje chłopakowi pomoc w zamian za jego duszę. Ojciec wraca do zdrowia, ale wkrótce ginie podczas wypadku. Po latach Johnny jest znanym kaskaderem. Pewnego dnia zjawia się u niego Mefistofeles, aby upomnieć się o jego duszę.

"Dzień świra" (komedia) - 20:00 ZOOM TV (Program TV na sobotę 9 lutego)

Jeden dzień z życia Adasia Miauczyńskiego. 49-letni polonista, sfrustrowany polski inteligent, uczy w liceum. Żona odeszła od niego, gdyż uznała go za nieudacznika bez perspektyw. Teraz sama wychowuje ich syna, Sylwusia. Adaś żyje ze skromnej pensji i co miesiąc płaci alimenty. Cierpi na nerwicę natręctw, polegającą na liczeniu wszystkich wykonywanych czynności. Rano boi się wstać z łóżka, z lękiem myśli o przyszłości.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

d4bq4dx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bq4dx