Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę - "Seks w wielkim mieście", "Jeszcze dłuższe zaręczyny", "Fighter" [11-05-2019]

Program TV na sobotę - 11 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy dwie komedie romantyczne "Seks w wielkim mieście" oraz "Jeszcze dłuższe zaręczyny", a także dramat obyczajowy "Fighter". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę - "Seks w wielkim mieście", "Jeszcze dłuższe zaręczyny", "Fighter" [11-05-2019]Źródło: East News
drhwou1
drhwou1

"Seks w wielkim mieście" - program TV na sobotę 11.05.2019

W życiu czterech przyjaciółek nadchodzi przełom. Samantha przeprowadza się do Kalifornii. Charlotte i Miranda zakładają rodziny. Dzieci i partnerzy absorbują większość ich czasu. Carrie postanawia zamieszkać z panem Bigiem. Ustala też datę ślubu. Niestety, nie wszystko układa się po jej myśli. Na szczęście może liczyć na wsparcie koleżanek, które zabierają ją do Meksyku. Podróż pozwala Carrie odzyskać równowagę i spojrzeć na wszystko z dystansu.
"Seks w wielkim mieście" - 21:00, TVN 7

"Seks w wielkim mieście" - zwiastun filmu

"Jeszcze dłuższe zaręczyny" - program TV na sobotę 11.05.2019

Tom i Violet zaręczają się w pierwszą rocznicę znajomości. Przygotowania do ślubu przeciągają się. Nieoczekiwanie siostra Violet, Suzie, pierwsza wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest najlepszy przyjaciel Toma. Gdy Violet otrzymuje wymarzoną propozycję stażu na uniwersytecie w Michigan, plany pary muszą ulec zmianie. Tom poświęca swoją karierę zawodową, by być blisko ukochanej. Po przeprowadzce na mroźną północ nie może znaleźć satysfakcjonującej pracy; w końcu obejmuje posadę w barze kanapkowym. Narzeczeni wciąż odkładają decyzję o ślubie.
"Jeszcze dłuższe zaręczyny" - 21:00, TVN

"Jeszcze dłuższe zaręczyny" - zwiastun filmu

"Fighter" - program TV na sobotę 11.05.2019

Film to prawdziwa historia Micky'ego Warda oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem bokserskim. Jego przyrodni brat stoczył się na dno i wylądował w więzieniu po zawodowej porażce. By odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę, zostaje trenerem młodszego brata i pomaga mu walce o zdobycie najważniejszego tytułu.
"Fighter" - 22:20, TVP 2

"Fighter" - zwiastun filmu

"Tokarev. Zabójca z przeszłości" - program TV na sobotę 11.05.2019

Owdowiały Paul Maguire wychowuje 17-letnią córkę Caitlin. Tworzy szczęśliwy związek z Vanessą, z którą zajmują się inwestowaniem w kontrakty budowlane. Pewnego dnia na spotkaniu biznesowym pojawia się detektyw St. John. Informuje on, że do domu Paula i Vanessy wtargnęli uzbrojeni, zamaskowani przestępcy, którzy pobili kolegów córki, a ją porwali. Mając za sobą budzącą obawy przeszłość, Paul postanawia rozpocząć śledztwo na własną rękę. Prosi o pomoc kolegów z dawnych lat. Wspólnie próbują odszukać zaginioną i wymierzyć sprawiedliwość.
"Tokarev. Zabójca z przeszłości" - 22:50, TV Puls

"Tokarev. Zabójca z przeszłości" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

drhwou1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drhwou1