Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Rocky Balboa", "Chloe", "Shrek II", "Zakładniczka" [09-03-2019]

Program TV na sobotę – 9 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy dramat obyczajowy "Rocky Balboa", kolejną część filmu animowanego "Shrek II”, rewelacyjny thriller erotyczny "Chloe", a także dramat "Zakladniczka". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na sobotę – "Rocky Balboa", "Chloe", "Shrek II", "Zakładniczka" [09-03-2019]Źródło: East News
db1uqwh

"Rocky Balboa" – program TV na sobotę 09.03.2019

Światowej sławy bokser Rocky Balboa skończył właśnie 50 lat, a na życie zarabia, prowadząc restaurację. Wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanej żony, której grób odwiedza każdego dnia. Jego relacje z synem od pewnego czasu nie układają się najlepiej, nad czym bardzo ubolewa. Dla utrzymania formy Balboa od czasu do czasu uczestniczy w walkach z młodymi zawodnikami. Kiedy jednak na pojedynek wyzywa go aktualny mistrz świata, zwany "The Line", Rocky postanawia wrócić na ring i udowodnić, że wciąż nie ma sobie równych.
"Rocky Balboa" – 20:30, TVP 1

"Rocky Balboa" – zwiastun filmu

"Shrek II" – program TV na sobotę 09.03.2019

Shrek i jego żona, księżniczka Fiona z królestwa Zasiedmiogórogrodu, otrzymują zaproszenie od rodziców panny młodej. Teściowie pragną poznać męża i wybawiciela córki, nie wiedzą jednak, że jest nim ogr. Shrek ma wątpliwości, czy ich widok ucieszy teściów, ale ulega prośbom Fiony i we troje - razem z osłem - wyruszają w podróż. Po przybyciu na miejsce spełniają się najgorsze obawy Shreka. W dodatku Wróżka Chrzestna, która przed laty zawarła z królem umowę, na mocy której Fiona miała poślubić jej syna, zrobi wszystko, by wyswatać syna z królewną.
"Shrek II" – 20:05, Polsat

"Shrek II" – zwiastun filmu

"Zakładniczka" – program TV na sobotę 09.03.2019

Samotna matka zostaje porwana przez trzech zamaskowanych mężczyzn. Jedyną szansą na uratowanie jej i trzyletniej córki jest obrabowanie banku, do którego zostaje zmuszona przez przestępców.
"Zakładniczka" – 21:45, WP TV

"Zakładniczka" – zwiastun filmu

"Złodziej tożsamości" – program TV na sobotę 09.03.2019

Pewnego dnia Sandy Patterson z Kolorado dowiaduje się, że ktoś ukradł jego tożsamość i posługuje się kartą kredytową z jego danymi. Tym kimś jest Diana, która za pieniądze Sandy'ego rozrzutnie żyje na Florydzie. Patterson zostawia w domu żonę, dzieci i porzuca pracę, by na własną rękę odnaleźć złodziejkę. Ma na to tylko tydzień - po tym terminie będzie miał problemy z prawem. Gdy znajduje Dianę, jego życie nabiera tempa.
"Złodziej tożsamości" – 21:10, TVN 7

"Złodziej tożsamości" – zwiastun filmu

"Chloe" – program TV na sobotę 09.03.2019

Ginekolog Catherine Stewart i jej mąż, profesor muzykologii, mieszkają wraz z dorastającym synem Michaelem w nowoczesnym domu w najlepszej części miasta. W dniu urodzin męża Catherine postanawia urządzić przyjęcie niespodziankę. Ku rozczarowaniu gospodyni i gości David spóźnia się na samolot i nie dociera na imprezę. Nazajutrz Catherine znajduje w telefonie męża jego zdjęcie w towarzystwie studentki. Kobieta zaczyna podejrzewać, że mężczyzna ma romans. Aby się upewnić, że jej przypuszczenia są słuszne, postanawia wystawić małżonka na próbę. "Chloe" to trzymający w napięciu, mocny thriller erotyczny.
"Chloe" – 20:00, Stopklatka TV

"Chloe" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

db1uqwh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db1uqwh