Program TV na sobotę – "Rambo: pierwsza krew", "Powrót Batmana", "Herkules" [30‑03-2019]

Program TV na sobotę – "Rambo: pierwsza krew", "Powrót Batmana", "Herkules" [30-03-2019]
Źródło zdjęć: © East News | Mary Evans Picture Library

30.03.2019 07:00, aktual.: 30.03.2019 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na sobotę – 30 marca 2019 r. Dziś w TV obejrzymy megahit "Rambo: pierwsza krew", film o przygodach superbohatera "Powrót Batmana" oraz film przygodowy "Herkules". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Rambo: pierwsza krew" – program TV na sobotę 30.03.2019

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po USA, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo to wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle'a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.
"Rambo: pierwsza krew" – 20:00, TV Puls

"Rambo: pierwsza krew" – zwiastun filmu

"Powrót Batmana" – program TV na sobotę 30.03.2019

Batman, niestrudzony obrońca miasta Gotham, powraca, by bronić jego mieszkańców - tym razem przed nikczemnym Pingwinem i jego równie podłymi sprzymierzeńcami: przebiegłą i uwodzicielską kobietą-kotem oraz bezwzględnym i występnym biznesmenem Maksem Shreckiem. By ich pokonać, Batman musi odkryć bolesną tajemnicę kobiety-kota.
"Powrót Batmana" – 20:35, TVN 7

"Powrót Batmana" – zwiastun filmu

"Herkules" – program TV na sobotę 30.03.2019

Grecki półbóg Herkules to syn potężnego Zeusa. Jego życie jest pełne cierpienia i bólu. Po wykonaniu legendarnych dwunastu prac Herkules zostaje zdradzony przez boginię Herę. Traci żonę i córki. Aby zagłuszyć cierpienie, toczy krwawe bitwy, które przynoszą mu ukojenie. Towarzyszy mu sześciu gotowych na wszystko straceńców. Król Tracji proponuje Herkulesowi i jego kompanom, by za sowitą opłatą szkolili żołnierzy. Uważa, że dzięki temu jego armia stanie się najpotężniejsza na świecie.
"Herkules" – 20:30, TVP 1

"Herkules" – zwiastun filmu

"Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" – program TV na sobotę 30.03.2019

Smerfetka postanawia odkryć prawdę o sobie. Rezolutna dziewczyna zabiera tajemniczą mapę i wyrusza w nieznane. Razem z Mądralą, Osiłkiem oraz Ciamajdą trafiają do Zakazanego Lasu, który jest domem magicznych stworzeń. Niebieskie stworki muszą pamiętać, że śledzi je przebiegły Gargamel. W końcu udaje im się dotrzeć do zaginionej wioski. Na miejscu dzielni bohaterowie odkrywają największą tajemnicę w historii Smerfów.
"Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" – 20:10, Polsat

"Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" – zwiastun filmu

"Raj dla par" – program TV na sobotę 30.03.2019

Dave i Ronnie to stateczna para, w której pożycie wkrada się monotonia. Joey i Lucy są ze sobą od czasów liceum. Shane i Trudy niedawno się poznali. Jason i Cynthia rozważają rozwód. Ostatnią szansę zażegnania kryzysu widzą w terapii małżeńskiej odbywającej się na wyspie na południowym Pacyfiku. Postanawiają namówić do wyjazdu pozostałe pary. Podczas gdy oni mają zamiar naprawiać związek, pozostali planują korzystać z uroków wyspy. Wszyscy lądują w luksusowym kurorcie, jednak na miejscu okazuje się, że terapia jest obowiązkowa.
"Raj dla par" – 21:00, TVN

"Raj dla par" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także