Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę - "Pretty Woman", "Speed II - wyścig z czasem", "Pora na miłość" [16-02-2019]

Program TV na sobotę - 16 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy dwie komedie romantyczne "Pretty Woman" i "Pora na miłość", a także film sensacyjny "Speed II - wyścig z czasem" z Sandrą Bullock. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę - "Pretty Woman", "Speed II - wyścig z czasem", "Pora na miłość" [16-02-2019]Źródło: East News
d196s9f
d196s9f

"Pretty Woman" - program TV na sobotę 16.02.2019

Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas swojego pobytu w Los Angeles.
"Pretty Woman" – 23:20, TVN7

"Pretty Woman" - zwiastun filmu

"Speed II - wyścig z czasem" - program TV na sobotę 16.02.2019

Annie Porter wraz z narzeczonym Aleksem, członkiem elitarnej jednostki do zadań specjalnych, wyrusza w romantyczny rejs po Wyspach Karaibskich. Sielankowa atmosfera kończy się podczas uroczystego balu, gdy w wyniku serii tajemniczych wybuchów uszkodzony zostaje układ sterowniczy statku. Sprawcą całego zamieszania jest John Geiger, komputerowy geniusz, który w ten sposób chce wyrównać osobiste porachunki. Mężczyzna żąda dużego okupu. Pasażerowie stają się zakładnikami, a sam statek niebezpiecznie zmienia kurs.
"Speed II – wyścig z czasem" - 22:30, Polsat

"Speed II - wyścig z czasem" - zwiastun filmu

"Pora na miłość" - program TV na sobotę 16.02.2019

Portia wiedzie ustabilizowane życie - pracuje na uniwersytecie i jest w szczęśliwym związku z Markiem. Gdy przypadkiem spotyka znajomego ze studiów, jej świat zostaje wywrócony do góry nogami.
"Pora na miłość" - 21:05, TVN7

"Pora na miłość" - zwiastun filmu

"Opiekun" - program TV na sobotę 16.02.2019

Nastolatka Nina była świadkiem zbrodni popełnionej przez bogatego biznesmena. Dziewczyna ma zeznawać w sądzie. Do jej ochrony zostaje wyznaczony komandos z oddziału sił specjalnych - Max Fischer, weteran wojny w Afganistanie. Płatni zabójcy wpadają na trop dziewczyny. Max podejrzewa, że ktoś z policji zdradził, gdzie Nina się ukrywała. Postanawia na własną rękę zapewnić jej bezpieczeństwo.
"Opiekun" - 22:55, TVP2

"Opiekun" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d196s9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d196s9f