Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę - "Ojciec chrzestny", "Zauroczenie", "Oszukana" [12-01-2019]

Dziś w TV zobaczymy kultowy film "Ojciec chrzestny", thriller "Zauroczenie" oraz dramat obyczajowy "Oszukana". Sprawdź, co jest warte obejrzenia w telewizji w sobotę 12 stycznia.

Program TV na sobotę - "Ojciec chrzestny", "Zauroczenie", "Oszukana" [12-01-2019]Źródło: East News
d4vo68t
d4vo68t

"Ojciec chrzestny" – program TV na sobotę 12.01.2019

Wielokrotnie nagradzany film zapoczątkował serię obrazów poświęconych historii i roli włoskich gangsterów w USA. Don Vito Corleone jest głową rodziny mafijnej. Nazywany jest przez włoskich emigrantów ojcem chrzestnym. Wpływy czerpie z hazardu i prostytucji, ale przeciwny jest handlowi narkotykami. Odrzuca propozycję wspólnego interesu z właścicielem plantacji maku. Ta decyzja staje się przyczyną wojny gangów, ale w konsekwencji zmienia też późniejszy sposób działania gangsterów.
"Ojciec chrzestny" – 22:05, Polsat

"Ojciec chrzestny" – zwiastun filmu

"Zauroczenie" – program TV na sobotę 12.01.2019

Scott ma wszystko - urodę, talent i powodzenie. Jest najlepszym piłkarzem szkolnej drużyny futbolowej i marzeniem większości dziewczyn. Pasmo życiowych sukcesów zostaje nagle przerwane. Kontuzja kolana na dłuższy czas odsuwa go od sportu. Wieloletnia przyjaciółka, Jules, ma pretensje o charakter ich związku. W życiu Scotta pojawia się nieśmiała i delikatna Bess. Dziewczyna jest zafascynowana przystojnym chłopakiem. Jej zauroczenie przeradza się w obsesję. Wokół Scotta zaczynają dziać się coraz bardziej przerażające rzeczy.
"Zauroczenie" – 22:20, TVP 2

"Zauroczenie" – zwiastun filmu

"Oszukana" – program TV na sobotę 12.01.2019

USA, rok 1928. Christine Collins mieszka w Los Angeles, samotnie wychowuje 9-letniego synka Waltera. Pewnego dnia, po powrocie z pracy, nie zastaje chłopca w domu. Zawiadamia policję. Rozpoczynają się poszukiwania dziecka. Pięć miesięcy później policjanci w blasku fleszy przyprowadzają Waltera. Christine zabiera chłopca do domu, chociaż to nie jest jej syn. Podejmuje prywatne dochodzenie. Gdy władze zdają sobie sprawę, że Collins może doprowadzić do kompromitacji policji, kobieta zostaje zamknięta w zakładzie dla umysłowo chorych.
"Oszukana" – 21:30, TVP 1

"Oszukana" – zwiastun filmu

"Pamiętnik" – program TV na sobotę 12.01.2019

Stary mężczyzna czyta chorej na alzheimera kobiecie pamiętnik, którego treścią są dzieje niezwykłej miłości. Opowieść zaczyna się w Północnej Karolinie w latach 40. XX w. Do miasteczka Seabrook przyjeżdża na wakacje pochodząca z zamożnej rodziny 17-letnia Allie Hamilton. Poznaje Noaha Calhouna, który pracuje w miejscowej fabryce. Choć pochodzą z różnych światów, zakochują się w sobie. Sprzeciw rodziców Allie i wybuch wojny stają się przyczyną ich rozstania. Po latach znowu się spotkają.
"Pamiętnik" – 22:20, TVN

"Pamiętnik" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4vo68t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4vo68t