Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Ojciec chrzestny II", "Garfield II", "Wpadka" [26-01-2019]

Program TV na sobotę – 26 stycznia 2019. Dziś w TV obejrzymy kontynuację kultowego filmu, "Ojciec chrzestny II" oraz dwie komedie: "Garfield II" i "Wpadka". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę – "Ojciec chrzestny II", "Garfield II", "Wpadka" [26-01-2019]Źródło: East News
d3ltlvo
d3ltlvo

"Ojciec chrzestny II" – program TV na sobotę 26.01.2019

Starzejący się Michael Corleone ma zamiar zalegalizować wszystkie dotychczasowe interesy i doprowadzić do połączenia rodziny, której drogi rozeszły się przed laty. Zerwanie z kryminalną przeszłością jest trudne. Bank watykański, z którym miał przeprowadzić transakcje, okazuje się instytucją skorumpowaną. Chcąc odkupić winy, Michael wpłaca dużą sumę pieniędzy na rzecz Kościoła. Na uroczystości, podczas której Corleone ma zostać nagrodzony za działalność charytatywną, pojawia się Vincent, nieślubny syn brata Michaela, Sonny'ego.
"Ojciec chrzestny II"– 22:00, Polsat

"Ojciec chrzestny II" – zwiastun filmu

"Garfield II" – program TV na sobotę 26.01.2019

Druga część przygód słynnego kota rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, dokąd Garfield wraz z psem Odiem przedostają się w walizce Jona. Celem wyprawy jest przeszkodzenie Jonowi w oświadczeniu się Liz Wilson, która przebywa na konferencji w podlondyńskiej posiadłości. Rozpieszczony kocur Książę odziedziczył ten zamek, ale kuzyn zmarłej arystokratki, lord Dargis, nie może pogodzić się z testamentem. Planuje wrzucić niewygodnego spadkobiercę do Tamizy i przejąć kontrolę nad majątkiem. W tym właśnie momencie zjawia się Garfield, który okazuje się sobowtórem Księcia.
"Garfield II" – 20:10, Polsat

"Garfield II" – zwiastun filmu

”Wpadka” – program TV na sobotę 26.01.2019

Ambitna Alison chce zrobić karierę jako dziennikarka telewizyjna. Ben mieszka z czterema kolegami i nie ma konkretnych planów na przyszłość. Alison i Ben spotykają się podczas imprezy w klubie. Będąc pod wpływem alkoholu i dobrej zabawy, spędzają ze sobą noc. Ranem rozstają się i zapominają o sobie. Po kilku tygodniach Alison dzwoni do Bena i informuje go, że zaszła w ciążę. Niepoprawny luzak i singiel wpada w panikę. Nie wie, czy uciekać, czy wykazać się odpowiedzialnością i postarać się zostać dobrym ojcem.

"Wpadka" – 20:00, TVN

"Wpadka" – zwiastun filmu

"Zakazane królestwo" – program TV na sobotę 26.01.2019

Nastoletni Jason fascynuje się filmami kung-fu. Pewnego dnia chłopiec odbywa magiczną podróż w czasie do starożytnych Chin, gdzie para mnichów odkrywa przed nim sekrety sztuk walki. Wyposażony w cenną wiedzę, wyrusza w towarzystwie mistrzów z niebezpieczną misją ocalenia uwięzionego króla małp. Od powodzenia wyprawy zależy, czy Jason będzie mógł wrócić do swojego świata.
"Zakazane królestwo" – 22:30, TVP 1

"Zakazane królestwo" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3ltlvo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ltlvo