Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca", "Och, życie", "Dziewczyna mojego kumpla" [23-02-2019]

Program TV na sobotę – 23 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy film przygodowy "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" oraz dwie komedie romantyczne: "Och, życie" i "Dziewczyna mojego kumpla". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę – "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca", "Och, życie", "Dziewczyna mojego kumpla" [23-02-2019]Źródło: East News
d3767jk
d3767jk

"Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" – program TV na sobotę 23.02.2019

Larry (Ben Stiller) orientuje się, że jego przyjaciele, czyli eksponaty nowojorskiego Muzeum Historii Naturalnej, dziwnie się zachowują. Postanawia odkryć, co jest tego przyczyną. Okazuje się, że tablica, dzięki której eksponaty ożywają, niszczeje i można ją uratować tylko w Muzeum Brytyjskim. Larry i jego syn, Nick wyruszają do Londynu, by rozwikłać tajemnicę tablicy.
"Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" – 20:05, Polsat

"Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" – zwiastun filmu

"Och, życie" – program TV na sobotę 23.02.2019

Rozsądna Holly Berenson (Katherine Heigl) jest obiecującą restauratorką. Nierozstający się z czapką baseballową Eric Messer (Josh Duhamel) to ambitny, ale nieco zarozumiały dziennikarz sportowy. Po koszmarnej pierwszej randce oboje są przekonani, że w przyszłości będą się spotykać wyłącznie na urodzinach małej Sophie, córki ich wspólnych przyjaciół. Niestety, rodzice Sophie giną w wypadku i zgodnie z ich wolą Holly i Messer przejmują opiekę nad dziewczynką.
"Och, życie" – 20:00, TVN

"Och, życie" – zwiastun filmu

"Dziewczyna mojego kumpla" – program TV na sobotę 23.02.2019

Przystojny Sherman "Tank" Turner (Dane Cook) dorabia, pomagając porzuconym mężczyznom w odzyskaniu partnerek. W tym celu umawia się z ich byłymi dziewczynami i zdobywa ich zaufanie, po czym staje się arogancki. Po takich randkach kobiety w pośpiechu wracają w objęcia dawnych partnerów. Pewnego dnia niezaradny współlokator postanawia skorzystać z jego usług. Dustin ma nadzieję na zyskanie zainteresowania koleżanki z pracy. Tank stara się wykonać zadanie jak najlepiej, lecz szybko staje przed dylematem, czy być lojalnym kolegą, czy pójść za głosem serca.
*"Dziewczyna mojego kumpla" – 22:00, TVN *

"Dziewczyna mojego kumpla" – zwiastun filmu

"16 przecznic" – program TV na sobotę 23.02.2019

Jack Mosley (Bruce Willis) to nadużywający alkoholu, zmęczony życiem funkcjonariusz nowojorskiej policji. Wkrótce ma przejść na emeryturę. Policjant otrzymuje do wykonania proste zadanie - ma eskortować taksówkarza Eddiego Bunkera w drodze z aresztu do sądu. Obiekty dzieli od siebie zaledwie 16 przecznic. Okazuje się, że skorumpowani policjanci zaplanowali zamach na Eddiego. Jack podejmuje z nimi nierówną walkę.
"16 przecznic" – 22:30, TVP 1

"16 przecznic" – zwiastun filmu

"Ostatni władca wiatru" - program TV na sobotę 23.02.2019

Opowieść o walce dobra ze złem. Świat, w którym toczy się akcja, podzielony był niegdyś na cztery części należące do poszczególnych żywiołów. Władcy ognia nie dość jednak było jednego królestwa. Postanowił podbić pozostałe krainy. Upływa sto lat. Pojawia się Aang, potomek jedynej istoty zdolnej używać wszystkich czterech żywiołów. Tylko on może pokonać lud ognia i przywrócić światu równowagę.
"Ostatni władca wiatru" - 19:00, TVN 7

"Ostatni władca wiatru" - zwiastun filmu

"Air Force One" - program TV na sobotę 23.02.2019

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Prezydentowi udaje się ukryć w zamieszaniu, lecz staje przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom. W jednej z ról zobaczymy Harrisona Forda.
"Air Force One" - 20:00, Stopklatka TV

"Air Force One" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3767jk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3767jk