Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Minionki rozrabiają", "Jak w niebie", "Umysł przestępcy" [29-06-2019]

Program TV na sobotę – 29 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film animowany "Minionki rozrabiają", komedia romantyczna "Jak w niebie" oraz dramat kryminalny "Umysł przestępcy". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę – "Minionki rozrabiają", "Jak w niebie", "Umysł przestępcy" [29-06-2019]Źródło: East News
d1fva15
d1fva15

"Minionki rozrabiają" – program TV na sobotę 29.06.2019

Z tajnego laboratorium, które mieści się na kole podbiegunowym, skradziony zostaje bardzo silny mutagen o nazwie PX-41. Silas Ramsbottom, przywódca Ligi Anty-Złoczyńców, prosi o pomoc w odnalezieniu niebezpiecznego wynalazku byłego złodzieja Gru. Mężczyzna zerwał z przestępczym życiem, by zostać uczciwie pracującym biznesmenem. Wychowuje też przybrane córki: Margo, Edith i Agnes. Nie zamierza współpracować z Ligą. Wkrótce opuszcza go wieloletni przyjaciel oraz asystent, doktor Nikczemniuk. Dopiero wówczas Gru przystaje na propozycję Silasa. Zostaje tymczasowym partnerem agentki Lucy Wilde. Pozornie niedopasowani stróże prawa rozpoczynają śledztwo w miejscowym centrum handlowym. Zajęty dochodzeniem mężczyzna nie zauważa, że jego mali, żółci pomocnicy, Minionki, zaczynają kolejno znikać bez śladu. Odpowiada za to tajemniczy złoczyńca, który wykorzystuje PX-41, by zamienić sympatyczne stworzonka w groźne potwory, a następnie przejąć z ich pomocą władzę nad światem.

"Minionki rozrabiają" – 20:00, TVN7

"Minionki rozrabiają" – zwiastun filmu

"Jak w niebie" – program TV na sobotę 29.06.2019

San Francisco. Elizabeth jest młodą i bardzo zapracowaną lekarką, która nie ma czasu zadbać o swoje życie prywatne. Pewnego dnia, gdy zmęczona wraca z dyżuru, zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Podczas gdy leży podłączona do aparatury podtrzymującej życie, jej duch wraca do zajmowanego przez nią mieszkania. Ku swojemu zdziwieniu Elizabeth zastaje tam młodego wdowca, Davida Abbotta. Okazuje się, że apartament wynajęła mu siostra lekarki. Przeprowadzka ma być dla mężczyzny szansą na rozpoczęcie nowego życia. Pojawiająca się w mieszkaniu zjawa znacznie mu to utrudnia. Nowy lokator robi więc wszystko, by pozbyć się swojej nadprzyrodzonej prześladowczyni. Z czasem ich początkowa niechęć przeradza się w sympatię. W końcu Abbott zakochuje się w dziewczynie. Wówczas okazuje się, że jej siostra, namawiana przez lekarzy, ma wkrótce podjąć decyzję o odłączeniu Elizabeth od aparatury podtrzymującej jej życie.

"Jak w niebie" – 20:00, TVN

"Jak w niebie" – zwiastun filmu

"Umysł przestępcy" – program TV na sobotę 29.06.2019

Bill Pope (Ryan Reynolds) to działający w Londynie agent CIA. Pewnego dnia funkcjonariusz trafia na trop wyjątkowo niebezpiecznego hakera o pseudonimie Dutchman. Kiedy Pope jest bliski złapania przestępcy, ginie w zagadkowych okolicznościach. Jego szefowie chcą doprowadzić tę sprawę do końca. Postanawiają skorzystać z eksperymentalnej metody przeszczepiania pamięci, psychiki oraz umiejętności zamordowanego agenta. Trafiają one do niezwykle brutalnego byłego więźnia, Jericho (Kevin Costner). Teraz przestępca musi zlikwidować hakera, zanim przejmie system informatyczny, który kontroluje pociski rakietowe i rozpęta III wojnę światową. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana...

"Umysł przestępcy" – 20:00, TV Puls

"Umysł przestępcy" – zwiastun filmu

"Giganci ze stali"– program TV na sobotę 29.06.2019

Rok 2020. Charlie Kenton był niegdyś jednym z czołowych bokserów na świecie. Sportowiec musiał jednak zakończyć karierę, gdyż panowanie na ringu przejęły roboty. Mechaniczni wojownicy nowej generacji sprawili, że tradycyjne pojedynki odeszły w zapomnienie. Od tego czasu Kentona prześladuje zła passa. Bez powodzenia zajmuje się on organizacją nielegalnych walk i renowacją zawodników ze stali. Kolejne jego roboty przegrywają walki i trafiają na złom. Charlie popada w ogromne długi. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się kolejny problem - jedenastoletni Max, który twierdzi, że jest jego synem. Matka chłopca zmarła i Charlie musi się nim zająć, choć nie zachwyca go perspektywa nagłego ojcostwa. Okazuje się jednak, że syn podziela jego pasję - walki robotów. Namawia Charliego, by przywrócił do formy zniszczonego robota Atoma. Mężczyzna uczy maszynę swojego stylu walki. Jego doświadczenie z przeszłości, pozornie niepotrzebne w nowym świecie, okazuje się kluczem do sukcesu.

”Giganci ze stali" – 21:30, TVP 1

"Giganci ze stali" – zwiastun filmu

"Get On Up: Historia Jamesa Browna" – program TV na sobotę 29.06.2019

James Brown urodził się w 1933 roku wśród biednej części ludności zamieszkującej Południową Karolinę, w latach Wielkiej Depresji. Miał trudne dzieciństwo, doświadczył odrzucenia, przemocy, siedział w poprawczaku i więzieniu. Dzięki talentowi, niezachwianej wierze w swoje możliwości, a także niespotykanej determinacji, James Brown stał się jedną z najbardziej wpływowych postaci w historii muzyki. Jednocześnie jest on bufonem, megalomanem pozbawionym zasad i kręgosłupa moralnego, który na drodze do kariery, nie waha się poświęcić przyjaźni czy kolegów z zespołu. Reżyser, Tate Taylor, nie przemilczał prostactwa ani wybuchowego charakteru muzyka, objawiającego się w biciu i szantażowaniu kobiet, z którymi się stykał. Twórca obrazu zasłynął filmem "Służące", który zdobył m.in. Oscara. W roli głównej wystąpił Chadwick Boseman ("42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy"), matkę Browna zagrała Viola Davis ("Wątpliwość", "Służące"), a jego managera Dan Aykroyd ("Blues Brothers").

"Get On Up: Historia Jamesa Browna" – 22:05, TVN 7

"Get On Up: Historia Jamesa Browna" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d1fva15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fva15