Trwa ładowanie...
d2juupt

Program TV na sobotę - "Krudowie", "Wolny strzelec", "Powiedzmy sobie wszystko" [06-04-2019]

Program TV na sobotę - 6 kwietnia 2019. Dziś w TV obejrzymy film animowany "Krudowie", thriller "Wolny Strzelec" oraz komediodramat "Powiedzmy sobie wszystko". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na sobotę - "Krudowie", "Wolny strzelec", "Powiedzmy sobie wszystko" [06-04-2019]
Program TV na sobotę - "Krudowie", "Wolny strzelec", "Powiedzmy sobie wszystko" [06-04-2019] (materiał prasowy/Megafon.pl)
d2juupt

"Krudowie" - program TV na sobotę 06.04.2019

Grug jest głową rodziny Krudów, która mieszka w jaskini. Woli tam spędzać jak najwięcej czasu, ponieważ świat zewnętrzny traktuje jako zagrożenie dla siebie i rodziny. Ciekawość świata najstarszej córki, Eep, jest jednak silniejsza niż posłuszeństwo ojcu. Nastolatka poznaje Guya, który odkrywa przed nią, czym jest ogień. Nagle Krudowie w wyniku trzęsienia ziemi tracą dom. Podczas wyprawy do nowego miejsca schronienia Grug musi zmierzyć się z błyskotliwymi wynalazkami młodego Guya, który nie tylko podważył jego autorytet, ale także skradł serce córki.

"Krudowie" - 20:05, Polsat

d2juupt

"Wolny strzelec" - program TV na sobotę 06.04.2019

Louis Bloom utrzymuje się z drobnych kradzieży, ale chciałby znaleźć normalną pracę. Swoje braki w wykształceniu nadrabia spostrzegawczością, pewnością siebie i motywacyjnymi tekstami z internetu. Pewnej nocy zauważa mężczyznę kręcącego amatorskie wideo reporterskie z wypadku. Wyczuwa, że to robota idealna dla niego, więc kupuje sprzęt i szuka materiału na ulicach Los Angeles. Jego zuchwałe działania dostrzega szefowa kanału informacyjnego i decyduje się go zatrudnić. Materiały Blooma podnoszą wyniki oglądalności, ale zdobywa się na coraz ostrzejsze nagrania.

"Wolny strzelec" - 20:30, TVP 1

"Powiedzmy sobie wszystko" - program TV na sobotę 06.04.2019

Judd, Wendy, Phillip i Paul wracają po latach do domu, by wziąć udział w pogrzebie ojca. Zgodnie z wolą zmarłego mają spędzić tydzień z nadopiekuńczą matką Hillary. To czas, by odbudować więzi. Judd nie może jednak przestać myśleć o żonie, która zdradziła go z jego szefem. Pobyt w rodzinnych stronach pozwala zdradzonemu mężczyźnie odnowić znajomość ze szkolną koleżanką, Penny. Mimo różnic i dawnych urazów, członkowie rodziny nawzajem próbują się wspierać.

"Powiedzmy sobie wszystko" - 21:00, TVN

d2juupt

Podziel się opinią

Share
d2juupt
d2juupt