Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – Konkurs Piosenki Eurowizji Tel Awiw 2019 - finał, "Madagaskar 3", "Seks w wielkim mieście 2" [18-05-2019]

Program TV na sobotę 18 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy finał Konkursu Piosenki Eurowizji, hitowy film animowany "Madagaskar 3" i komedię romantyczną "Seks w wielkim mieście 2". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na sobotę – Konkurs Piosenki Eurowizji Tel Awiw 2019 - finał, "Madagaskar 3", "Seks w wielkim mieście 2" [18-05-2019]Źródło: East News, fot: JACK GUEZ
d1cqxfl

Konkurs Piosenki Eurowizji Tel Awiw 2019 - finał – program TV na sobotę 18.05.2019

W wielkim finale obejrzymy występy 26 reprezentacji. Niestety, nie uświadczymy Polski, która odpadła w półfinale. Mimo to rywalizacja powinna być naprawdę zacięta. Show będzie dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach. Pojawią się artyści m.in. z Holandii, Czech, Serbii, Islandii, Grecji, Danii, Rosji, krajów Wielkiej Piątki (Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy) oraz Izraela, gospodarza imprezy. Finał uświetni występ legendarnej Madonny, która w czerwcu wyda swój 14. album studyjny.

Konkurs Piosenki Eurowizji Tel Awiw 2019 - finał – 21:00, TVP 1 i TVP Polonia

"Madagaskar 3" – program TV na sobotę 18.05.2019

Pingwiny i szympansy odleciały z Afryki do Monte Carlo, by zdobyć środki potrzebne na podróż do Nowego Jorku. Alex, Marty, Gloria i Melman niecierpliwią się. Postanawiają wraz z królem Julianem, Maurice'em i Mortem podążyć ich śladem. W Europie lew i jego kompani wpadają w jednym z kasyn na trop przyjaciół. Próba dyskretnego porwania ich kończy się niepowodzeniem i sprawia, że na ślad całej grupy wpada doskonale wyszkolona i zawzięta kapitan Chantel Dubois, liderka jednostki zajmującej się wyłapywaniem zwierząt.

d1cqxfl

Ścigani przez nią przyjaciele w akcie desperacji podszywają się pod zwierzęta cyrkowe i dołączają do grupy, którą tworzą m.in. tygrys Witalij, samica jaguara Gia i lew morski Stefano. Wkrótce dowiadują się, że cyrk ma wystąpić przed znanym promotorem i może zyskać szansę na tournée po Ameryce. Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają pomóc nowym znajomym, licząc na powrót do Nowego Jorku. Szybko przekonują się, że sytuacja w cyrku nie jest najlepsza, a prezentowany program wymaga wielu zmian.

W polskiej wersji językowej głosów użyczyli m.in. Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk i Jarosław Boberek.

"Madagaskar 3" – 20:10, Polsat

"Seks w wielkim mieście 2" – program TV na sobotę 18.05.2019

Znana pisarka i felietonistka Carrie Preston mieszka w eleganckim apartamencie na Manhattanie z mężczyzną swojego życia, Mr. Bigiem. Dwa lata po ślubie zaczyna jednak zauważać zbliżający się kryzys w ich związku. Mąż zamiast chodzić z żoną do modnych miejsc i na premiery, woli spędzać wieczory w domu przed telewizorem. Zmęczona małżeńską rutyną Carrie wybiera się ze swoimi przyjaciółkami na wycieczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kobiety zostają tam zaproszone dzięki znajomościom Samanthy. Wyjazd do egzotycznego Abu Zabi, które jest jednym z najbardziej luksusowych miejsc na świecie, pozwala czterem kobietom z dystansem spojrzeć na swoje życie.

W roli głównej Sarah Jessica Parker.

"Seks w wielkim mieście 2" – 21:00, TVN 7

d1cqxfl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cqxfl
d1cqxfl