Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Karate Kid", "Życie od kuchni", "Zgadnij, kim jestem" [02-02-2019]

Program TV na sobotę – 2 lutego 2019. Dzisiaj w TV obejrzymy film przygodowy "Karate Kid", komedię romantyczną "Życie od kuchni" oraz komedię sensacyjną "Zgadnij, kim jestem". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na sobotę – "Karate Kid", "Życie od kuchni", "Zgadnij, kim jestem" [02-02-2019] Źródło: Facebook.com
d1i0j1q

"Karate Kid" – program TV na sobotę 02.02.2019

Sherry Parker dostaje pracę w Pekinie. Jej syn, Dre, nie jest zadowolony z przeprowadzki. W nowym miejscu czuje się zagubiony, nie potrafi znaleźć porozumienia z kolegami ze szkoły i pada ofiarą ich prześladowań. Z pomocą przychodzi mu pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka. Pan Han zgadza się nauczyć Dre kung-fu, by ten mógł sam bronić się przed kolegami. W czasie wspólnych treningów między uczniem a nauczycielem rodzi się silna więź.
"Karate Kid" – 20:05, Polsat

"Karate Kid" – zwiastun filmu

"Życie od kuchni" – program TV na sobotę 02.02.2019

Kate jest surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Praca to jej pasja, dla niej Kate jest gotowa na największe poświęcenie. W kontaktach osobistych bywa zimna i oschła. Tymczasem w jej życiu szykują się poważne zmiany. Kate jest zmuszona zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Jakby tego było mało, do personelu w restauracji dołącza nowy kucharz, Nick, który wzbudza w niej ambiwalentne uczucia. Szefowa sądzi, że zamierza on zająć jej pozycję. Rozpoczyna się zacięta rywalizacja.
"Życie od kuchni" – 20:00, TVN

"Życie od kuchni" – zwiastun filmu

"Zgadnij, kim jestem" – program TV na sobotę 02.02.2019

Podczas misji w Afryce w tajemniczych okolicznościach giną komandosi. Jeden z żołnierzy uchodzi z życiem, jednak ma zanik pamięci. Mężczyzna pod opieką tubylców wraca do zdrowia, lecz wciąż nie może sobie przypomnieć, kim jest. W poszukiwaniu tożsamości wyrusza do Europy. Nie jest świadomy, że zagraża mu niebezpieczeństwo. Jego śladem podąża skorumpowany agent CIA, Morgan. Były komandos staje się także obiektem zainteresowania dziennikarki, Christine.
"Zgadnij, kim jestem" – 22:05, TVP 2

"Zgadnij, kim jestem" – zwiastun filmu

"Wschodzące słońce" – program TV na sobotę 02.02.2019

Podczas uroczystego otwarcia siedziby firmy Nakamoto zostają znalezione zwłoki kobiety. Detektyw John Connor, doskonale znający etykietę i zwyczaje japońskie, wraz z policjantem Webem Smithem rozpoczynają śledztwo. Dochodzenie od początku napotyka trudności i kłopoty. Japończycy próbują zatuszować zbrodnię. Mimo nacisków ze strony władz Smith nie daje za wygraną. Wkrótce okazuje się, iż pozornie nieskomplikowane morderstwo ma podłoże polityczne, związane ze stosunkami pomiędzy Japonią i Stanami Zjednoczonymi.
"Wschodzące słońce" – 23:00, Polsat

"Wschodzące słońce" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1i0j1q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0j1q
d1i0j1q