Program TV na sobotę - "Epoka lodowcowa 2: Odwilż", "Wiek Adaline", "Tożsamość zdrajcy" [07‑09-2019]

Program TV na sobotę - "Epoka lodowcowa 2: Odwilż", "Wiek Adaline", "Tożsamość zdrajcy" [07-09-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.09.2019 11:49, aktual.: 07.09.2019 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na sobotę – 7 września 2019. Dziś w TV hitowy film animowany "Epoka lodowcowa 2: Odwilż", dramat obyczajowy "Wiek Adaline" z Blake Lively i Harrisonem Fordem oraz film sensacyjny "Tożsamość zdrajcy" z Orlando Bloomem i Johnem Malkovichem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Epoka lodowcowa 2: Odwilż" – program TV na sobotę 07.09.2019

Wzrost temperatury zapowiada koniec epoki lodowcowej i beztroskiego życia mieszkańców lodowej doliny. Jedynym ratunkiem jest wielka łódź, o której zwierzęta dowiadują się od stada wygłodniałych sępów. Trzech przyjaciół - mamut Manfred, rozgarnięty leniwiec Sid i tygrys Diego - wyrusza we wskazanym kierunku. Jednak Manfreda bardziej martwi fakt, że może być ostatnim żyjącym mamutem. Boi się, że będzie musiał pożegnać się z cichym marzeniem o założeniu rodziny. Wkrótce okazuje się, że jego obawy były bezpodstawne. W dość niezwykłych okolicznościach poznaje młodą mamucią samicę Elę, która w dzieciństwie straciła rodzinę i wychowywała się z dwoma oposami - Zdzichem i Edkiem. Jest przekonana, że urodziła się oposem i zachowuje się dość nietypowo. Od czasu do czasu grupie przecina drogę Wiewiórka, która histerycznie stara się gromadzić zapasy żywności. Tymczasem odwilż sprawia, że przebudzają się zahibernowane groźne prehistoryczne bestie.

W polskiej wersji językowej głosów najważniejszym postaciom użyczyli Cezary Pazura, Piotr Fronczewski, Karina Szafrańska, Jacek Kawalec, Wojciech Malajkat i Krzysztof Szczerbiński.

"Epoka lodowcowa 2: Odwilż" – 20:05, Polsat

"Wiek Adaline" – program TV na sobotę 07.09.2019

Adaline Bowman przyszła na świat 1 stycznia 1908 r. Po latach założyła własną rodzinę. Pewnej zimowej nocy 1935 r. uległa wypadkowi samochodowemu, wskutek którego przestała się starzeć. Tak rozpoczęła się niezwykła przygoda kobiety, której wieczna młodość okazała się źródłem nie tylko szczęścia, ale też goryczy i zwątpienia.

Mijają kolejne dekady. Adaline musi ukrywać się przed władzami. Wielokrotnie zmieniając tożsamość, podróżuje po świecie. Staje się świadkiem historycznych przemian. Obserwuje też, jak starzeją się jej bliscy, z którymi stopniowo traci kontakt. Jej sekret zna jedynie córka Flemming, która w 2014 r. ma już ponad osiemdziesiąt lat i jest pogodzona z perspektywą zbliżającej się śmierci. Pewnego dnia Adaline spotyka Ellisa Jonesa, w którym się zakochuje z wzajemnością. Nigdy nie było jej dane zestarzeć się z żadnym z wybranków, więc miłość okazywała się jedynie bolesnym epizodem. Uczucie do Ellisa przypomina staruszce zamkniętej w ciele młodej kobiety, czym jest pełnia życia. Dla tego doświadczenia jest gotowa poświęcić swoją nieśmiertelność.

W rolach głównych Blake Lively i Harrison Ford.

"Wiek Adaline" – 21:45, TVN

"Tożsamość zdrajcy" – program TV na sobotę 07.09.2019

CIA zatrzymuje mężczyznę, którego podejrzewają o zaplanowanie ataku na Londyn. Odsunięta od czynnej służby agentka Alice Racine niespodziewanie otrzymuje polecenie, by uczestniczyć w przesłuchaniu przestępcy. Szybko odkrywa, że wśród agentów jest zdrajca. Tak rozpoczyna się pościg, w którym stawką jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo kraju. Oficjalnie Alice ogłoszono niebezpiecznym zbiegiem, ale tylko ona może udaremnić śmiercionośny biologiczny atak na miasto. Może zaufać niewielu osobom. Wśród nich jest tajemniczy Jack Alcott.

Występują m.in. Orlando Bloom i John Malkovich.

"Tożsamość zdrajcy" – 22:20, TVP 2

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także