Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Batman i Robin", "Władcy umysłów", "Kraina lodu" [13-04-2019]

Program TV na sobotę – 13 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kinowy hit "Batman i Robin", film science fiction "Władcy umysłów", a także animowaną produkcję "Kraina lodu". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na sobotę – "Batman i Robin", "Władcy umysłów", "Kraina lodu" [13-04-2019]Źródło: Facebook.com
d2si46z

"Batman i Robin" – program TV na sobotę 13.04.2019

Mr Freeze jest biologiem molekularnym, który uległ wypadkowi, ratując zahibernowaną żonę. Od tej pory musi nosić kombinezon utrzymujący ciało w temperaturze poniżej zera. W jego umyśle rodzi się plan zamiany Gotham City w skutą lodem pustynię. Na ulicach miasta grasuje również niebezpieczna kobieta, Trujący Bluszcz, która zabija pocałunkiem. Zbrodnicza para zaczyna działać razem. Do walki z nimi stają Batman i jego nowy współpracownik - Robin. Wkrótce po ich stronie znajdzie się również Batgirl.
"Batman i Robin" – 20:35, TVN 7

"Batman i Robin" – zwiastun filmu

"Władcy umysłów" – program TV na sobotę 13.04.2019

Nowy Jork. Młody i ambitny polityk, David Norris szybko pnie się po szczeblach kariery. Mężczyzna startuje w wyborach do senatu. W wieczór wyborczy niespodziewanie poznaje tancerkę Elise Sellas. Kilka dni później znowu spotyka ją w autobusie. Zauroczona dziewczyna daje mu numer telefonu. Wydaje się, że jest to piękny początek romansu. W życiu Davida pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna, który radzi młodemu politykowi, żeby nie igrał z przeznaczeniem i nie spotykał się więcej z Elise.
"Władcy umysłów" – 21:00, TVN

"Władcy umysłów" – zwiastun filmu

"Kraina lodu" – program TV na sobotę 13.04.2019

Królestwo Arendelle spowiła wieczna zima. Jest to efekt czarów Elsy, która nie potrafi kontrolować niezwykłych mocy. Na ratunek bajkowej krainie wyrusza Anna, młodsza siostra władczyni. W wyprawie towarzyszą jej mieszkaniec gór Kristoff, renifer Sven i pocieszny bałwanek Olaf. W czasie pełnej niebezpieczeństw podróży bohaterowie przeżyją wielką zamieć, staną oko w oko z wilkami i spotkają magiczne trolle. Okaże się, czy uda im się odnaleźć nieobliczalną Elsę i uwolnić królestwo spod panowania zimy.
"Kraina lodu" – 20:05, Polsat

"Kraina lodu" – zwiastun filmu

"72 godziny" – program TV na sobotę 13.04.2019

Agent CIA Ethan Renner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia, by odbudować zaniedbane relacje z żoną i córką. Niebawem okazuje się, że nie jest mu pisana wcześniejsza emerytura. Ponieważ jest specjalistą w zwalczaniu terroryzmu, kontaktuje się z nim agentka CIA. Proponuje układ. Jeśli w czasie 72 godzin Ethan zlikwiduje przestępcę o pseudonimie "Wilk", dostanie eksperymentalne lekarstwo, które ocali mu życie. W trakcie ryzykownej misji Ethan musi zajmować się nastoletnią córką.
"72 godziny" – 20:35, TVP 1

"72 godziny" – zwiastun filmu

"Rambo III" – program TV na sobotę 13.04.2019

Weteran wojny wietnamskiej John Rambo spędza samotnie czas w buddyjskiej świątyni. Odnajduje go przyjaciel i dawny przełożony, pułkownik Trautman, któremu towarzyszy przedstawiciel amerykańskich tajnych służb. Komandos otrzymuje propozycję wyruszenia z misją do Afganistanu, okupowanego przez wojska sowieckie. Rambo odmawia udziału w niebezpiecznej akcji, oddając się modłom w świątyni, lecz gdy dowiaduje się, że Trautman dostał się do niewoli, rusza z odsieczą. Nie może liczyć na pomoc, więc podejmuje samotną walkę.
"Rambo III" – 20:00, TV Puls

"Rambo III" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2si46z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2si46z