Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Batman", "Bezpieczna przystań", "Kac Vegas III" [23-03-2019]

Program TV na sobotę – 23 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy pierwszą część kultowego filmu "Batman", melodramat "Bezpieczna przystań" oraz komedię "Kac Vegas III". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę – "Batman", "Bezpieczna przystań", "Kac Vegas III" [23-03-2019]Źródło: East News
dumtyo8
dumtyo8

"Batman" – program TV na sobotę 23.03.2019

Akcja rozgrywa się w Gotham City, ciemnym, ponurym mieście "chronionym" tylko przez skorumpowaną policję. Pojawia się tu złowrogi Joker, który knuje intrygi przeciw mieszkańcom. Słabe władze miejskie nie są w stanie stawić mu czoła. Joker musi się jednak zmierzyć z przeciwnikiem - tajemniczym Batmanem, który ma zamiar ocalić miasto. Człowiekowi-nietoperzowi będzie pomagać dziennikarka Vicki Vale.
"Batman" – 20:35, TVN 7

"Batman" – zwiastun filmu

"Bezpieczna przystań" – program TV na sobotę 23.03.2019

Do miasteczka w Karolinie Północnej przyjeżdża piękna, zamknięta w sobie młoda kobieta. Katie unika kontaktu z mieszkańcami do czasu, gdy poznaje sąsiadkę, Jo, oraz Aleksa, owdowiałego sklepikarza, który samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Mimo dystansu, który usiłuje zachować, stopniowo zaprzyjaźnia się z Jo oraz zbliża się do Aleksa i jego rodziny. Niebawem przeszłość, przed którą Katie chciała się schronić, dopada ją. Kobieta musi podjąć decyzję, czy stawić jej czoła.
"Bezpieczna przystań" – 20:30, TVP 1

"Bezpieczna przystań" – zwiastun filmu

"Kac Vegas III" – program TV na sobotę 23.03.2019

Phil, Stu, Doug i Alan dalej trzymają się razem. Po śmierci ojca Alan przeżywa załamanie nerwowe. Żeby mu pomóc, koledzy postanawiają odwieźć go do ośrodka na odwyk. W tym samym czasie z tajskiego więzienia ucieka nemezis chłopaków, Leslie Chow. Co gorsza, w trakcie podróży zostają napadnięci, a Douga porywają gangsterzy.
"Kac Vegas III" – 20:00, TVN

"Kac Vegas III" – zwiastun filmu

"Smerfy II" – program TV na sobotę 23.03.2019

Gargamel po raz kolejny zagraża spokojnemu życiu Smerfów. Tym razem okrutny czarownik tworzy podobne do nich stworki. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe Smerfy zrobią wszystko, by ją wybawić z opresji. Pomogą im w tym przyjaciele ze świata ludzi.
"Smerfy II" – 20:05, Polsat

"Smerfy II" – zwiastun filmu

"Skarb narodów: Ksiega tajemnic" – program TV na sobotę 23.03.2019

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata
"Skarb narodów: Księga tajemnic" – 20:00, TV Puls

"Skarb narodów: Księga tajemnic" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dumtyo8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dumtyo8