Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "16 przecznic", "Mechanik: Prawo zemsty", "Rodzinne rewolucje", "Dom nad jeziorem" [25-05-2019]

Program TV na sobotę – 25 maja 2019. Dziś w TV filmy sensacyjne "16 przecznic" z Bruce’em Willisem i "Mechanik: Prawo zemsty" z Jasonem Stathamem, komedia "Rodzinne rewolucje" z Adamem Sandlerem i Drew Barrymore oraz melodramat "Dom nad jeziorem" z Keanu Reevesem i Sandrą Bullock. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na sobotę – "16 przecznic", "Mechanik: Prawo zemsty", "Rodzinne rewolucje", "Dom nad jeziorem" [25-05-2019]Źródło: Youtube.com
d1ul4vm
d1ul4vm

"16 przecznic" – program TV na sobotę 25.05.2019

Jack Mosley to zgorzkniały nowojorski policjant, który dba przede wszystkim o to, by nie zabrakło mu alkoholu. Po całonocnej zmianie przy wyjściu zatrzymuje go przełożony. Zleca mu pozornie rutynowe zadanie - eskortowanie do sądu złodzieja Eddiego Bunkera. Droga do oddalonego o 16 przecznic gmachu powinna zająć im kwadrans.

Mosley, zmęczony gadulstwem swojego podopiecznego, decyduje się na postój w barze. Wtedy padają pierwsze strzały w kierunku Eddiego. Policjantowi udaje się ocalić więźnia. Zamach uświadamia mu jednak, że Bunker nie jest zwykłym przestępcą, lecz ważnym świadkiem, a jego wrogowie nie dopuszczą do tego, by dotarł do sądu.

Na miejsce przybywa detektyw Frank Nugent z wydziału zabójstw, prywatnie przyjaciel Jacka. Tłumaczy Mosleyowi, że zeznania Eddiego zniszczą życie kilku policjantom, ale postanawia on jednak chronić złodzieja.

d1ul4vm

W roli głównej Bruce Willis.

"16 przecznic" – 20:00, TV Puls

"Mechanik: Prawo zemsty" – program TV na sobotę 25.05.2019

Arthur Bishop jest wykwalifikowanym specem od brudnej roboty. Bez zbędnych pytań wykonuje powierzone mu zadania i nigdy nie łamie zasad. Eliminuje na zlecenie terrorystów i gangsterów z prezycją mechanika. W wolnym czasie naprawia stary samochód. Pewnego dnia otrzymuje rozkaz zlikwidowania Harry'ego McKenny - swojego dawnego mentora i przyjaciela, którego oskarżono o zdradę. W życie najemnika wkrada się niepewność, jednak prawa rządzące tym biznesem nie przewidują kompromisów. Bishop wykonuje egzekucję.

Niebawem odkrywa, że padł ofiarą manipulacji. Wyznacza sobie cel - wyrównać rachunki ze zleceniodawcami. Jego sprzymierzeńcem niespodziewanie zostaje Steve, syn Harry'ego. Chłopak zamierza nie tylko się zemścić, ale też poznać tajniki krwawej profesji. Nie ma pojęcia, jaki był udział jego nowego mentora w zamachu na ojca. Współpraca impulsywnego Steve'a z opanowanym i precyzyjnym Arthurem od początku jest pełna zgrzytów. Z czasem zaczynają sobie jednak ufać.

d1ul4vm

W rolach głównych Jason Statham i Ben Foster.

"Mechanik: Prawo zemsty" – 22:05, TV Puls

"Rodzinne rewolucje" – program TV na sobotę 25.05.2019

Lauren i Jim są samotnymi rodzicami. Umawiają się na randkę, która okazuje się katastrofą. Mają nadzieję, że już nigdy na siebie nie wpadną. Los jednak ponownie splata ich drogi życiowe i trafiają na siebie w afrykańskim kurorcie. Będą musieli wytrzymać tydzień w swoim towarzystwie.

W rolach głównych Adam Sandler i Drew Barrymore.

"Rodzinne rewolucje" – 21:00, TVN 7

"Dom nad jeziorem" – program TV na sobotę 25.05.2019

Alex Wyler jest architektem mieszkającym w Chicago. W 2004 roku kupił szklany dom nad jeziorem, który zaprojektował i zbudował jego ojciec. Znajduje w nim list z prośbą od doktor Kate Foster, poprzedniej właścicielki, aby przekierowywać jej pocztę na nowy adres. Przeprowadziła się do Chicaco, by podjąć pracę w tamtejszym szpitalu.

d1ul4vm

Alex spotyka się ze swoim bratem Henrym. Obaj jadą do miasta i przy okazji wręczą kobiecie pocztę. Okazuje się, że pod podanym adresem trwa budowa. Kate żyje w 2006 roku, a skrzynka pocztowa stanowi portal, który przenosi listy w czasie. Po dłuższej wymianie korespondencji Alex i piękna pani doktor zakochują się w sobie. Próbują znaleźć sposób, żeby się spotkać.

W rolach głównych Keanu Reeves i Sandra Bullock.

"Dom nad jeziorem" – 22:20, TVN

d1ul4vm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ul4vm