Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek– ”Sztos”, ”Legionista”, ”Marsjanin” [15-04-2019]

Program TV na poniedziałek – 15 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kultowy polski hit ”Sztos”, film sensacyjny ”Legionista”, a także film science fiction ”Marsjanin”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na poniedziałek– ”Sztos”, ”Legionista”, ”Marsjanin” [15-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d2kzc0m
d2kzc0m

”Sztos” – program TV na poniedziałek 15.04.2019

Bohaterowie, współcześnie ludzie z pozycją, prowadzący własne, prawie legalne interesy, z nostalgią wspominają dawne czasy, kiedy to jako nic nieznaczące płotki dopiero zaczynali zbijać kapitał. Wszystko zaczęło się w Sopocie, w początku lat 70. 30-letni "Synek" wyszedł z więzienia. Spotyka się z Erykiem, wytrawnym szulerem. Chce wejść z nim w spółkę. Tymczasem ten podczas jednej z gier zostaje oszukany przez przyjaciela, "Gruchę". Postanawia się zemścić, potrzebuje sporej gotówki. Obaj jadą na Mazury, gdzie jest wielu niemieckich turystów.
”Sztos” – 21:00, TVN 7

”Sztos” – zwiastun filmu

”Legionista” – program TV na poniedziałek 15.04.2019

Paryż, lata 20. XX w. Młody francuski bokser Alain Lefevre zgadza się sprzedać zwycięstwo w pojedynku z zawodnikiem wystawionym przez wpływowego mafiosa, Luciena. Okazuje się, że dziewczyna szefa mafii to dawna ukochana Alaina. Ich uczucie powraca. Lucien, na wieść o romansie, każe zabić amanta, zwłaszcza że ten wygrywa walkę wbrew umowie. Przed zemstą gangstera ratuje Alaina ucieczka do Legii Cudzoziemskiej. Ochotnicy trafiają na Saharę. Do fortu przybywają także przeciwnik Alaina z ringu i organizator nieudanej walki.
*”Legionista” – 20:00, TV Puls *

”Legionista” – zwiastun filmu

”Marsjanin” – program TV na poniedziałek 15.04.2019

Ekspedycja marsjańska, w skład której wchodzi Mark Watney, musi się ewakuować z Czerwonej Planety, aby ratować się przed burzą piaskową. Gdy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, orientuje się, że został sam na Marsie. Mężczyzna rozpoczyna walkę o przetrwanie.
”Marsjanin” – 20:05, Polsat

”Marsjanin” – zwiastun filmu

”Wieczny student III” – program TV na poniedziałek 15.04.2019

Van Wilder, absolwent szkoły średniej, po wakacjach w Europie trafia do Coolidge - uczelni, w której najlepsze lata życia spędził jego ojciec. Niestety, kampus w niczym nie przypomina idyllicznej szkoły z opowieści taty. Pod rządami rektora Reardona życie płynie w niej równie beztrosko, jak w szkole wojskowej. Na dodatek rektor od czasów studenckich nie znosi ojca Vana i teraz przenosi antypatię na niego. Z pomocą nowych znajomych, Farleya i Yu Dum Foka, Van spróbuje tchnąć trochę młodzieńczej energii w mury szkoły i zdobyć sympatię Kaitlin.
”Wieczny student III” – 21:00, Super Polsat

”Wieczny student III” – zwiastun filmu

d2kzc0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzc0m