Trwa ładowanie...
d3aqcpv

Program TV na poniedziałek: "Świat w płomieniach", "Władcy ognia", "Life" [24-06-2019]

Program TV na poniedziałek – 24 czerwca 2019. Dziś w film sensacyjny "Świat w płomieniach" z Channingiem Tatumem, film science fiction "Władcy ognia" z Izabellą Scorupco oraz horror science fiction "Life" z Ryanem Reynoldsem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na poniedziałek: "Świat w płomieniach", "Władcy ognia", "Life" [24-06-2019]
Program TV na poniedziałek: "Świat w płomieniach", "Władcy ognia", "Life" [24-06-2019] (Materiały prasowe, Fot: Sony Pictures Entertainment)
d3aqcpv

"Świat w płomieniach" – program TV na poniedziałek 24.06.2019

John Cale pracuje obecnie w Straży Kapitolu i chroni przewodniczącego Izby Reprezentantów Raphelsona. Mężczyzna stara się też odbudować relację ze swoją córką Emily. Cale postanawia zgłosić się do Secret Service, agencji odpowiadającej za ochronę prezydenta Sawyera. Niestety, jego kandydaturę odrzuca agentka Finnerty. Córka mocno liczyła, że ojciec dostanie tę pracę. By nie zasmucać dziewczynki, John zabiera ją na wycieczkę do Białego Domu. W tym czasie grupa terrorystów dowodzona przez bezwzględnego Stenza przejmuje kontrolę nad budynkiem i bierze zakładników. Głowa państwa jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

John bierze sprawy w swoje ręce. Musi ocalić Emily, ochronić prezydenta i uwolnić pozostałych zakładników. Sytuację komplikuje dodatkowo fakt, że prawdziwym przywódcą bandytów jest Walker, wieloletni szef Secret Service.

d3aqcpv

W filmie występują m.in. Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke i RIchard Jenkins.

"Świat w płomieniach" – 20:05, Polsat

"Władcy ognia" – program TV na poniedziałek 24.06.2019

Przełom XX i XXI wieku. Podczas budowy nowej linii londyńskiego metra grupa robotników natrafia na zahibernowanego smoka. Bestia budzi się do życia i zabija prawie wszystkich pracowników budowy. Przeżył jedynie mały Quinn Abercromby, który towarzyszył swojej matce kierującej pracami. W krótkim czasie smoki zaczynają zaludniać Ziemię i siać na niej spustoszenie.

d3aqcpv

Po kilkudziesięciu latach na planecie żyją już tylko niewielkie grupy ludzi. Jedna z nich, której przewodzi dorosły Quinn, ukrywa się w zamku w Northumberland, gdzie walczy z głodem i próbuje ukryć się przed smokami. Pewnego dnia do twierdzy dociera grupa Amerykanów, którzy nazywają siebie pogromcami potworów. Denton Van Zan, ich przywódca, twierdzi, że jest w stanie wybawić świat od bestii. Przekonuje Quinna, aby z nim współpracował. Okazuje się, że planetę zamieszkuje tylko jeden samiec smoka i jego eliminacja mogłaby doprowadzić do wyginięcia reszty stworów. Abercromby i Van Zan wspólnie przygotowują plan, aby go odnaleźć i zabić.

Występują m.in. Christian Bale, Izabella Scorupco, Matthew McConaughey i Gerard Butler.

"Władcy ognia" – 22:10, TVN 7

"Life" – program TV na poniedziałek 24.06.2019

Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej trwają prace badawcze. W skład zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści: Miranda North, Ekaterina Golovkina, David Jordan, Rory Adams, Sho Murakami i biolog Hugh Derry. Z wysłanej na Marsa sondy kosmicznej otrzymują pobrane próbki i poddają je szczegółowej analizie. W materiale badawczym znaleziono dowody na istnienie życia na Czerwonej Planecie. Wyodrębniona jednokomórkowa forma życia otrzymuje imię Calvin. Astronauci łączą się z Ziemią i podczas transmisji pokazują ludziom swoje odkrycie.

Z komórką eksperymentuje Derry. Odkrywa, że Calvin ulega szybkiej mutacji, jest też bardzo inteligentny i niebezpieczny. Astronauci nie mogą dopuścić, by dotarł on na Ziemię i zniszczył ludzkość.

Film cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. W rolach głównych m.in. Ryan Reynolds i Jake Gyllenhaal.

"Life" – 22:45, Polsat

d3aqcpv

Podziel się opinią

Share
d3aqcpv
d3aqcpv