Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek – "Spider-Man: Homecoming", "Wkręceni", "Poranek kojota" [29-04-2019]

Program TV na poniedziałek – 29 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy hitowy film "Spider-Man: Homecoming" oraz polskie komedie "Wkręceni" i "Poranek kojota" w gwiazdorskich obsadach. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na poniedziałek – "Spider-Man: Homecoming", "Wkręceni", "Poranek kojota" [29-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d10h8uj
d10h8uj

"Spider-Man: Homecoming" – program TV na poniedziałek 29.04.2019

Młody Peter Parker jest zafascynowany superbohaterami z drużyny Avengersów, którzy są dla niego wzorami do naśladowania. Po przeżyciu z nimi fantastycznej przygody musi wrócić do codzienności. Mieszka z poczciwą ciocią May, uczy się w koledżu, spotyka ze znajomymi. Jednocześnie bacznie obserwuje go Tony Stark, czyli Iron Man, który dla Parkera jest największym autorytetem. Superbohater próbuje też zwalczyć nękające go myśli, że nikt już nie ceni jego działalności przynoszącej tyle pożytku społeczeństwu.

Wszystko się zmienia, gdy pojawia się nowy wróg - Vulture. Parker musi wykorzystać to, czego się nauczył od swojego opiekuna i stanąć w obronie tego, co kocha najbardziej. Zagrożone jest życie nie tylko jego bliskich, lecz także innych mieszkańców Nowego Jorku.

Występują m.in. Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr i Gwyneth Paltrow.

"Spider-Man: Homecoming" – 20:10, Polsat

"Wkręceni" – program TV na poniedziałek 29.04.2019

Fabryka samochodów na Śląsku masowo zwalnia ludzi. Wśród nich jest Franek Szpak. W dniu zwolnienia odchodzi od niego również dziewczyna. Grono bezrobotnych zasilają również dwaj przyjaciele Franka - kucharz Tomek Zarówny i monter Zenobiusz Kozioł. Szpak, który dostał najwyższą odprawę, proponuje kolegom wspólny wypad do Warszawy, na co się zgadzają. Po drodze są zmuszeni się zatrzymać - kończy im się paliwo. Okoliczni mieszkańcy biorą ich za długo oczekiwanych zagranicznych inwestorów, wszyscy chcą ich poznać. Na sprostowanie sytuacji jest już za późno. Jako biznesmeni z zagranicy podbijają serca miejscowych kobiet. Zupełnie nie myślą o konsekwencjach oszustwa.

d10h8uj
"Wkręceni" – 21:00, TVN 7

"Poranek kojota" – program TV na poniedziałek 29.04.2019

Rysownik komiksów Kuba zgadza się zastąpić podczas eleganckiego bankietu swojego kolegę - kelnera. Podczas imprezy poznaje atrakcyjną piosenkarkę Noemi, w której zakochuje się z wzajemnością. Z tego faktu nie jest zadowolony Brylant, partner wokalistki. Liczył, że dzięki małżeństwu z nią spłaci długi, jakie ma u Dzikiego. Stefanowi, ojczymowi dziewczyny, również nie podoba się jej nowa znajomość. Sam zabił ojca Noemi, piosenkarza Mariano Italiano i ożenił się z jej matką dla pieniędzy. Niewygodne dla niego osoby uwielbia rzucać na pożarcie dzikim zwierzętom w ogrodzie zoologicznym. Kuba ma spore kłopoty.

Reżyserem filmu jest Olaf Lubaszenko. Występują m.in. Maciej Stuhr, Karolina Rosińska, Michał Milowicz, Magdalena Kumorek, Tadeusz Huk i Janusz Józefowicz.

"Poranek kojota" – 21:30, TVN

d10h8uj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10h8uj