Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek – "Robocop 2", "Zróbmy sobie wnuka", "Bez litości" [17-06-2019]

Program TV na poniedziałek – 17 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy polską komedię "Zróbmy sobie wnuka" oraz filmy sensacyjne "Robocop 2" czy "Bez litości". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na poniedziałek – "Robocop 2",  "Zróbmy sobie wnuka", "Bez litości" [17-06-2019]
Źródło: Materiały prasowe
d1kavat

"Robocop 2" – program TV na poniedziałek 17.06.2019

Niedaleka przyszłość. Stróże prawa odmawiają pełnienia służby, wyrażając w ten sposób sprzeciw wobec wszechwładnej korporacji "Omni Consumers Products". Przestępcy terroryzują Detroit. Jedynym, który pozostał na posterunku, jest cyborg Robocop - były policjant, który zginął w strzelaninie z gangiem i został przywrócony do życia, by jako doskonała maszyna wspierać policję podczas niebezpiecznych akcji. Szefowie OCP, chcąc wyeliminować Robocopa, podejmują prace badawcze na projektem "Robocop 2".
"Robocop 2" – 23:00, TV 4

"Robocop 2" – zwiastun filmu

'Zróbmy sobie wnuka" – program TV na poniedziałek 17.06.2019

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci - Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza..
"Zróbmy sobie wnuka" – 20:00, TVN 7

"Zróbmy sobie wnuka" – zwiastun filmu

"Bez litości" – program TV na poniedziałek 17.06.2019

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" – 20:10, Polsat

"Bez litości" – zwiastun filmu

"Człowiek mafii" – program TV na poniedziałek 17.06.2019

Pracownik kasyna Vaughn wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank "Pope" odmawia mu pożyczki, w akcie desperacji mężczyzna decyduje się obrabować kasyno. Łupem Vaughna i jego kompana Coxa padają 3 miliony dolarów. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. W trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a pasażerów biorą jako zakładników. Rusza za nimi policyjna obława. Pope wysyła w pościg najlepszego człowieka. Do terminu zapłaty za operację pozostało tylko kilka godzin.
"Człowiek mafii" – 20:00, TV 4

"Człowiek mafii" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d1kavat

Podziel się opinią

Share
d1kavat
d1kavat