Program TV na poniedziałek – ”Rambo 2”, ”Wasabi”, ”Niezniszczalni” [08‑04-2019]

Program TV na poniedziałek – ”Rambo 2”, ”Wasabi”, ”Niezniszczalni” [08-04-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.04.2019 08:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na poniedziałek – 8 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy takie megahity jak ”Rambo 2” czy "Niezniszczalni" oraz komedię sensacyjną ”Wasabi”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Rambo 2” – program TV na poniedziałek 08.04.2019

John Rambo, weteran wojny wietnamskiej, odsiaduje wyrok. Jego dawny dowódca, pułkownik Trautman, pomaga mu odzyskać wolność. Jego protegowany ma wykonać tajną misję rządową, której celem jest uwolnienie amerykańskich jeńców nadal znajdujących się w Wietnamie. Wspiera go piękna wietnamska przewodniczka, w której John się zakochuje. Kiedy dziewczyna ginie, zadanie nabiera dla niego osobistego wymiaru. Komandos musi się zmierzyć również ze skorumpowanymi amerykańskimi politykami, aby dokończyć akcję.
*”Rambo 2” – 21:55, TV Puls *

”Rambo 2” – zwiastun filmu

”Wasabi” – program TV na poniedziałek 08.04.2019

Hubert Fiorentini jest paryskim policjantem, który w zwalczaniu przestępczości stosuje niekonwencjonalne metody. Po jednej z akcji zostaje wysłany na przymusowy urlop. Wyjeżdża do Tokio, gdzie przed wielu laty poznał smak prawdziwej miłości. Wprawdzie ukochana Huberta już nie żyje, ale w mieście czeka na niego miła niespodzianka. Okazuje się, że mężczyzna jest ojcem 19-letniej Yumi Yoshimido. Bystra i przedsiębiorcza dziewczyna przysparza jednak Hubertowi samych kłopotów. Od chwili poznania oboje muszą uciekać przed mafią.
”Wasabi” – 20:00, TV Puls

”Wasabi” – zwiastun filmu

”Niezniszczali” – program TV na poniedziałek 08.04.2019

Barney Ross dowodzi grupą najemników, do której należą: Lee Christmas, Yin Yang, Hale Caesar i Toll Road. Po jednej z akcji snajper Gunner Jensen zostaje wykluczony z grupy. Najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego "Kościelnego". Mają obalić generała Garzę, który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają Sandrę, działającą w lokalnym ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach handlarzy narkotyków.
”Niezniszczalni” – 23:20, Polsat

”Niezniszczalni” – zwiastun filmu

”Szklana pułapka 5” – program TV na poniedziałek 08.04.2019

Nowojorski policjant John McClane otrzymuje wiadomość, że jego syn Jack, z którym od lat nie miał kontaktu, przebywa w moskiewskim więzieniu. John bez wahania wyrusza do Rosji. Na miejscu okazuje się, że chłopak jest agentem CIA, biorącym udział w tajnej misji. Ma on chronić Komarowa, który w czasach zimnej wojny razem ze wspólnikiem planował kradzież plutonu. Teraz Komarow współpracuje z amerykańskim wywiadem. McClane'owie muszą powstrzymać jego dawnego partnera, który planuje atak nuklearny na światowe mocarstwa.
”Szklana pułapka 5” – 20:05, Polsat

”Szklana pułapka 5” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także