Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek - “Po prostu przyjaźń”, “Nie kłam, kochanie”, “Kingsman - tajne służby” [18-03-2019]

Program TV na poniedziałek – 18 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy komedie “Po prostu przyjaźń”, “Nie kłam, kochanie” i “Kingsman - tajne slużby”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na poniedziałek - “Po prostu przyjaźń”, “Nie kłam, kochanie”, “Kingsman - tajne służby” [18-03-2019]
Źródło: Materiały prasowe
d18on41

“Po prostu przyjaźń” - program TV na poniedziałek 18.03.2019

Zabawne perypetie kilku osób, których bliskie relacje zostają poddane próbie. Alina i Marian muszą zdecydować, jak podzielić między sobą pieniądze z wygranej. Ivanka marzy o dziecku, ale nie ma stałego partnera. Jej przyjaciel zostaje dawcą nasienia. Filip stawia na włosku swoją karierę dla kolekcjonerki guzików i miłośniczki tatuaży. Podczas wyprawy górskiej jedna grupa przyjaciół odkrywa tajemnicę, która zmieni ich życie. Profesor Szymon Baumer musi zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać własne życiowe zasady.

“Po prostu przyjaźń” - TVN, 22:35

d18on41

“Nie kłam, kochanie” - program TV na poniedziałek 18.03.2019

Ania pochodzi z domu dziecka. Mimo trudnej przeszłości, ufa ludziom. Pielęgnuje rośliny w apartamentowcach bogaczy. W jednym z nich poznaje Marcina, który ma doskonałą posadę w banku i pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny Od razu się w nim zakochuje. Jednak on jej nie zauważa. Pewnego dnia traci pracę i najbliższych kolegów, zostaje bez pieniędzy. Jedynym ratunkiem jest dla niego ciocia - pod warunkiem, że przedstawi jej swoją narzeczoną. Planuje intrygę, w którą wciąga Anię.

Występują m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Adamczyk, Beata Tyszkiewicz i Magdalena Schejbal.

“Nie kłam, kochanie” - TVN 7, 21:00

“Kingsman - tajne służby” - program TV na poniedziałek 18.03.2019

Elitarna pozarządowa organizacja Kingsman zrzesza wybitnych tajnych agentów-dżentelmenów. Jej członkowie widzą w sobie współczesnych rycerzy - ludzi, u których doskonałe umiejętności idą w parze z honorem oraz nienagannymi manierami. Do Kingsmanów dołącza nastoletni Eggsy, chłopak z nizin społecznych, który był w areszcie. Po przeszkoleniu razem z grupą rozwiązują zagadkę zniknięcia grupy naukowców, celebrytów i polityków. Ślad prowadzi do nieobliczalnego milionera, który ma wizję wywołania katastrofy ekologicznej. Twierdzi, że na Ziemi żyje za dużo ludzi i nic go nie powstrzyma przed zagładą.

Występują m.in. Colin Firth i Samuel L. Jackson.

“Kingsman - tajne służby” - Polsat, 20:05

d18on41

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18on41
d18on41