Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek - "Niezniszczali III", "Kopciuszek", "Vinci" [22-04-2019]

Program TV na poniedziałek - 22 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kinowy hit "Niezniszczali III", film familijny "Kopciuszek" oraz polską komedię kryminalną "Vinci". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na poniedziałek - "Niezniszczali III", "Kopciuszek", "Vinci" [22-04-2019]Źródło: East News
d331ffp
d331ffp

"Niezniszczali III" - program TV na poniedziałek 22.04.2019

Barney Ross, nożownik Lee Christmas, specjalista od walki wręcz Yin Yang, znawca broni Hale Caesar i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road to trzon grupy najemników specjalizujących się w misjach, których nikt nie ma odwagi wykonać. Tym razem przychodzi im zmierzyć się z uznanym za zmarłego Conradem Stonebanksem, dawnym przyjacielem Barneya, współzałożycielem grupy, a obecnie handlarzem bronią. Żądny zemsty Stonebanks szykuje armię przeciwko Niezniszczalnym. By stawić mu czoła, weterani rekrutują młodych wojowników.
"Niezniszczali III" - 23:50, Polsat

"Niezniszczali III" - zwiastun filmu

"Kopciuszek" - program TV na poniedziałek 22.04.2019

Ella jest córką kupca, który po śmierci ukochanej żony postanawia ponownie się ożenić. Gdy mężczyzna nie wraca z jednej z wypraw, dziewczyna zostaje na łasce okrutnej macochy i jej córek. Ella jednak nie traci pogody ducha. Pewnego dnia spotyka w lesie księcia, ale nie zdaje sobie sprawy z jego pochodzenia. Ten, by zobaczyć się jeszcze raz z uroczą nieznajomą, urządza bal, na który zaprasza wszystkie panny. Macocha nie godzi się na to, by Ella towarzyszyła siostrom. Wróżka chrzestna pomaga dziewczynie, a udział w balu odmienia jej życie.
*"Kopciuszek" - 20:00, TVN *

"Kopciuszek" - zwiastun filmu

"Vinci" - program TV na poniedziałek 22.04.2019

Robert Cumiński, złodziej dzieł sztuki, wychodzi z więzienia z powodów zdrowotnych. Zwolnienie aranżuje "Gruby", paser, który zleca "Cumie" kradzież legendarnej "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, "Szerszenia". Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu Magdę, studentkę ASP.
"Vinci" - 21:00, TVN 7

"Vinci" - zwiastun filmu

"Ben Hur" - program TV na poniedziałek 22.04.2019

Jerozolima, początek pierwszego stulecia naszej ery. Czasy są niespokojne. Do miasta przybywa Messala, który chce stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami. Brat Messali, bogaty kupiec Ben Hur, odmawia pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany i zmuszony do wykonywania ciężkich prac. Ben Hur stara się przetrwać, motywowany myślą o zemście i powrocie do ukochanej kobiety. Pewnego dnia perspektywa wyrównania rachunków staje się realna.
"Ben Hur" - 20:15, TVP 2

"Ben Hur" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d331ffp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d331ffp