Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek – mecz elim. do Euro 2020 Polska-Izrael, "Iluzja 2" , "Karbala" [10-06-2019]

Program TV na poniedziałek – 10 czerwca 2019. Dziś w TV eliminacji do przyszłorocznych piłkarskich Mistrzostw Europy Polska-Izrael, thriller "Iluzja 2" z Danielem Radcliffe’em i Markiem Ruffalo oraz dramat wojenny "Karbala". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Share
Program TV na poniedziałek – mecz elim. do Euro 2020 Polska-Izrael, "Iluzja 2" , "Karbala" [10-06-2019]
Program TV na poniedziałek – mecz elim. do Euro 2020 Polska-Izrael, "Iluzja 2" , "Karbala" [10-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d14aazk

Mecz elim. do Euro 2020 Polska-Izrael – program TV na poniedziałek 10.06.2019

Piłkarska reprezentacja Polski walczy o awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. W meczu czwartej kolejki "Biało-czerwoni" na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie zmierzą się z Izraelem, wiceliderem grupy G. Wygrana może w znaczącym stopniu przybliżyć podopiecznych Jerzego Brzęczka do upragnionego awansu. Naszą drużynę czeka trudne spotkanie, które może przynieść sporo emocji.

Mecz elim. do Euro 2020 Polska-Izrael – 20:35, TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport

"Iluzja 2" – program TV na poniedziałek 10.06.2019

Mija osiemnaście miesięcy od dnia, w którym Czterej Jeźdźcy w spektakularny sposób przechytrzyli agentów federalnych i zachwiali ich zaufaniem do swoich zmysłów. Daniel Atlas, Merritt McKinney i Jack Wilder ukrywają się w Nowym Jorku, gdzie oczekują na kolejne instrukcje od Oka. Bezczynność również okazuje się wyzwaniem, ale w końcu Dylan Rhodes powierza im nowe zadanie. Dotyczy ono skorumpowanego biznesmena, który stworzył oprogramowanie wykradające dane użytkowników. Dylan przedstawia również nową członkinię zespołu - specjalizującą się w szokujących sztuczkach ekscentryczną Lulę May.

d14aazk

Magicy sabotują imprezę promującą niebezpieczną technologię. Za sprawą tajemniczego wroga nie wszystko idzie zgodnie z planem. W efekcie muszą uciekać. Jeden fałszywy krok sprawia, że trafiają do Makau. Czeka tam już na nich Chase, brat bliźniak Merritta. Jeźdźcy poznają jego pracodawcę, Waltera Mabry'ego. Zleca on magikom kradzież chipa, który umożliwia deszyfrację każdego systemu komputerowego na świecie. Rozpoczynają się przygotowania do najtrudniejszego zadania w karierze mistrzów iluzji.

Występują m.in. Daniel Radcliffe, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg i Woody Harelson.

"Iluzja 2" – 20:10, Polsat

"Karbala" – program TV na poniedziałek 10.06.2019

3 kwietnia 2004 roku, trwa wojna w Zatoce Perskiej. Do irackiej Karbali, w której stacjonują siły międzynarodowe, tłumnie przybywają pielgrzymi, żeby celebrować muzułmańskie święto Aszura. Nagle dochodzi do serii krwawych zamachów. Na prośbę komendanta miejscowej policji, Polacy wzmacniają istniejącą od miesiąca placówkę przy ratuszu w Karbali. Wkrótce rebelianci przypuszczają atak na ratusz, odcinając obrońców od świata.

d14aazk

Grupa polskich oraz bułgarskich żołnierzy pod dowództwem kapitana Kalickiego jest zmuszona stawić czoła grupie ekstremistów, którzy mają przewagę liczebną i działają na znanym sobie terenie. Mimo ograniczonych zapasów jedzenia i amunicji oraz braku wsparcia z zewnątrz obrońcy utrzymują swoje pozycje przez cztery dni. Dzięki profesjonalizmowi, determinacji, a także ogromnej woli walki strona polsko-bułgarska nie tylko wygrywa, lecz również wychodzi ze starcia bez ofiar śmiertelnych.

W filmie występują m.in. Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Łukasz Simlat.

"Karbala" – 22:05, TVP 2

d14aazk

Podziel się opinią

Share
d14aazk
d14aazk