Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek – ”Listy do M. 2”, ”Transformers: Ostatni Rycerz”, ”Miasto złodziei” [27-05-2019]

Program TV na poniedziałek – 27 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy polską komedię romantyczną ”Listy do M. 2”, film science fiction ”Transformers: Ostatni Rycerz” oraz dramat kryminalny ”Miasto złodziei”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na poniedziałek – ”Listy do M. 2”, ”Transformers: Ostatni Rycerz”, ”Miasto złodziei” [27-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
d76ckdv
d76ckdv

”Listy do M. 2” – program TV na poniedziałek 27.05.2019

Mikołaj jest w szczęśliwym związku z Doris, lecz wciąż nie może się zdecydować na oświadczyny. Małgorzata i Wojtek muszą zmierzyć się z chorobą adoptowanej Małgosi. Związek Kariny i Szczepana nie przetrwał próby czasu, chociaż oboje są w sobie nadal zakochani. Boże Narodzenie przynosi zmiany w relacjach bohaterów.
Listy do M. 2” – 21:00, TVN 7

”Listy do M. 2” – zwiastun filmu

”Transformers: Ostatni Rycerz” – program TV na poniedziałek 27.05.2019

Na jaw wychodzi, że Transformery odwiedzały Ziemię od wielu lat, aby pomagać ludziom. Z czasem porozumienie między stronami zostało zerwane. Teraz uratowanie ludzkości leży w rękach niespodziewanych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera, angielskiego lorda, Edmunda Burtona, oraz oksfordzkiej profesor, Vivian Wembley. Bez ich współpracy gatunek ludzki nie ma szans na przetrwanie.
”Transformers: Ostatni Rycerz” – 20:10, Polsat

”Transformers: Ostatni Rycerz” – zwiastun filmu

”Miasto złodziei” – program TV na poniedziałek 27.05.2019

Doug MacRay jest przywódcą szajki okradających banki złodziei, których nikt nigdy nie złapał na gorącym uczynku. Podczas jednego z napadów zakładniczką zostaje Claire Keesey. Przestępcy puszczają ją wolno, lecz mimo to kobieta żyje w ciągłym strachu. Zapomina o nim, gdy poznaje uroczego Douga. Nie wie, że to jeden z zamaskowanych przestępców, który przetrzymywał ją jako zakładniczkę. Zauroczenie zmienia się w pełen namiętności romans.

”Miasto złodziei” – 22:35, TVN

”Miasto złodziei” – zwiastun filmu

”Patrol”– program TV na poniedziałek 27.05.2019

Ben Randall, szanowany ratownik straży przybrzeżnej, przeżywa wewnętrzny kryzys po nieudanej akcji, podczas której stracił część załogi. W poczuciu winy rozważa zakończenie służby. Zamiast rezygnacji jednak przyjmuje propozycję poprowadzenia szkoleń w prestiżowej jednostce ratownictwa. Wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem przekazuje młodym adeptom zawodu, stosując przy tym dość niekonwencjonalne metody. Wśród jego uczniów na pierwszy plan wysuwa się zdolny, aczkolwiek niezwykle arogancki i zarozumiały Jake Fischer.
”Patrol” – 22:35, TV Puls

”Patrol” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d76ckdv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d76ckdv