Program TV na poniedziałek – ”Kochaj i tańcz”, ”2012”, ”Rambo: pierwsza krew” [01‑04-2019]

Program TV na poniedziałek – ”Kochaj i tańcz”, ”2012”, ”Rambo: pierwsza krew” [01-04-2019]
Źródło zdjęć: © Facebook.com

01.04.2019 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na poniedziałek – 1 kwietnia 2019. Dziś w TV obejrzymy polską komedię ”Kochaj i tańcz”, film katastroficzny ”2012” oraz film sensacyjny ”Rambo: pierwsza krew”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Kochaj i tańcz” – program TV na poniedziałek 01.04.2019

Hania to początkująca dziennikarka. Wiedzie spokojne życie i właśnie przygotowuje się do ślubu. Sytuacja zmienia się za sprawą powrotu do kraju znanego tancerza i choreografa - Jana Kettlera. To ojciec Hani, który przed laty porzucił jej matkę. Aby dowiedzieć się czegoś o tacie, dziewczyna zapisuje się na prowadzony przez niego kurs tańca. Tam poznaje Wojtka, marzącego o karierze na Broadwayu. Tych dwoje zakochuje się w sobie. Przed Hanią jednak pozostaje perspektywa zbliżającego się ślubu.
”Kochaj i tańcz” – 21:00, TVN 7

”Kochaj i tańcz” – zwiastun filmu

”2012” – program TV na poniedziałek 01.04.2019

Rok 2009. Naukowcy odkrywają, że na Słońcu dochodzi do silnych burz. Zjawisko może mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Badacze powiadamiają o tym przywódców wszystkich państw. Rok później część z nich ma już ustalony plan postępowania na wypadek zagłady. Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop projektu. Jest wstrząśnięty tym, że władze od dawna wiedzą o zbliżającym się końcu świata. Budują statki, które w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrane osoby. Jackson postanawia za wszelką cenę umieścić na nich rodzinę.
”2012” – 20:10, Polsat

”2012” – zwiastun filmu

”Rambo: pierwsza krew”– program TV na poniedziałek 01.04.2019

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po USA, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo to wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle'a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.
”Rambo: pierwsza krew” – 21:45, TV Puls

”Rambo: pierwsza krew” – zwiastun filmu

”Dziedzictwo krwi” – program TV na sobotę 01.04.2019

Po wyjściu z więzienia John Link wiedzie spokojne, pustelnicze życie, stroniąc od problemów. Pewnego dnia w jego drzwiach staje 17-letnia córka, której nie widział od wielu lat. Ścigana przez członków meksykańskiego gangu narkotykowego dziewczyna ma nadzieję, że ojciec wybawi ją z kłopotów.
”Dziedzictwo krwi” – 20:00, TV Puls

”Dziedzictwo krwi” – zwiastun filmu

pie

”Ostrza chwały” – program TV na poniedziałek 01.04.2019

Chazz Michael Michaels i Jimmy MacElroy to dwaj najwyższej klasy łyżwiarze figurowi, którzy bardzo się nie lubią. Każde sportowe spotkanie jest dla nich okazją do niewybrednych żartów i obrzucania się wyzwiskami. Podczas mistrzostw świata zaczynają się bić na oczach milionów telewidzów. Zostają zdyskwalifikowani, pozbawieni medali i możliwości startowania w jakichkolwiek profesjonalnych zawodach. Trzy lata później trener, wykorzystując lukę w przepisach, postanawia sprowadzić dawnych mistrzów na lód, ale tym razem jako parę.
”Ostrza chwały” – 23:30, TVN

”Ostrza chwały” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także