Program TV na poniedziałek – ”Kiler-ów 2‑óch, ”Transformers: zemsta upadłych”, ”Moje córki krowy” [13‑05-2019]

Program TV na poniedziałek – ”Kiler-ów 2-óch, ”Transformers: zemsta upadłych”, ”Moje córki krowy” [13-05-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.05.2019 08:19, aktual.: 13.05.2019 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na poniedziałek – 13 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy drugą część kultowej polskiej komedii ”Kiler-ów 2-óch” , film o autobotach ”Transformers: zemsta upadłych” oraz komediodramat ”Moje córki krowy”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Kiler-ów 2-óch” – program TV na poniedziałek 13.05.2019

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
”Kiler-ów 2-óch” – 21:35, TVN

”Kiler-ów 2-óch” – zwiastun filmu

”Transformers: zemsta upadłych” – program TV na poniedziałek 13.05.2019

Minęły dwa lata od zwycięskiej bitwy z deceptikonami, po której zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im autoboty wspólnie pilnują porządku. Mimo iż Sam Witwicky przyczynił się do ocalenia świata, pozostaje zwyczajnym nastolatkiem i rozpoczyna naukę w college'u. Niestety, deceptikony przywracają do życia przywódcę, Megatrona, i kolejny raz przygotowują się do inwazji na Ziemię. Sam wpada na trop tajemnicy pochodzenia pierwszych transformersów.
*”Transformers: zemsta upadłych” – 20:10, Polsat *

”Transformers: zemsta upadłych”– zwiastun filmu

”Moje córki krowy”– program TV na poniedziałek 13.05.2019

Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty, kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali, i młodszej o rok, niestabilnej emocjonalnie nauczycielki Kasi, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna. W obliczu trudnej sytuacji - śmierci matki i choroby ojca - kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony przed laty kontakt.
”Moje córki krowy” – 21:10, TVN 7

”Moje córki krowy” – zwiastun filmu

”John Wick 2” – program TV na poniedziałek 13.05.2019

Legendarny John Wick ponownie musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. Jego pojawienie się na włoskiej ziemi będzie dla mafii wydarzeniem o dramatycznych skutkach. Wielu straci życie, a najbardziej wytrzymali będą błagać o litość.
”John Wick 2” – 22:15, TV Puls

”John Wick 2” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także