Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek – ”Kiler”, ”Doktor Strange”, ”Metro” [06-05-2019]

Program TV na poniedziałek – 6 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy kultową polską komedię ”Kiler”, film z udziałem superbohatera ”Doktor Strange”, a także film katastroficzny "Metro". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na poniedziałek – ”Kiler”, ”Doktor Strange”, ”Metro” [06-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3c7c0t
d3c7c0t

”Kiler” – program TV na poniedziałek 06.05.2019

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
*”Kiler” – 21:35, TVN *

”Kiler” – zwiastun filmu

”Doktor Strange” – program TV na poniedziałek 06.05.2019

Historia światowej sławy neurochirurga, doktora Stephena Strange'a, którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierający mu sprawność w rękach. Gdy tradycyjna medycyna zawodzi, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei mężczyzna trafia do tajemniczej samotni. Tam orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek kuracyjny, ale przede wszystkim miejsce walki z zagrażającymi światu mrocznymi siłami. Uzbrojony w nowo nabytą moc Strange będzie musiał wybrać między powrotem do życia w bogactwie i sławie, a próbą obrony świata przed złem.
”Doktor Strange” – 20:10, Polsat

”Doktor Strange”– zwiastun filmu

”Metro”– program TV na poniedziałek 06.05.2019

W moskiewskim metrze dochodzi do katastrofy. Jej przyczyną było zlekceważenie przez pracowników pojawiającej się w tunelach wody. Konstrukcja nie wytrzymuje napięcia, a woda zalewa część tuneli. Stolicy grozi zapadnięcie się. Grupa, która przeżyła w wykolejonym pociągu, rozpoczyna wędrówkę tunelami, by wydostać się na powierzchnię. Na górze postsowiecka mentalność urzędników i moskiewskie korki utrudniają akcję ratunkową.
”Metro” – 20:00, Stopklatka TV

”Metro” – zwiastun filmu

”Snajper: Duch wojownika” – program TV na poniedziałek 06.05.2019

Zgrani w pracy i przyjaźniący się poza nią członkowie jednostki snajperskiej pod dowództwem Brandona Becketta wykonują kolejne zadania. Dzięki temu, że spędzają ze sobą mnóstwo czasu, darzą się pełnym zaufaniem. Dlatego, gdy podczas jednej z akcji niespodziewanie ginie ich koleżanka, wprowadza to zamęt w grupie i uruchamia lawinę podejrzeń o zdradę.
”Snajper: Duch wojownika” – 20:00, TV Puls

”Snajper: Ducha wojownika” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3c7c0t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c7c0t