Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek 27 kwietnia - "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2", "Bez litości", "Kryptonim U.N.C.L.E."

Program TV na poniedziałek 27 kwietnia. Stacje telewizyjne przygotowały na wieczór naprawdę dobre filmy. Do wyboru mamy m.in. film przygodowy "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2", film sensacyjny "Bez litości" i komedię sensacyjną "Kryptonim U.N.C.L.E.".

Share
Program TV na poniedziałek 27 kwietnia - "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2", "Bez litości", "Kryptonim U.N.C.L.E."
Źródło: Materiały prasowe
d48vil7

"Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2" - program TV na poniedziałek 27 kwietnia

Harry Potter po raz ostatni zmierzy się z siłami zła, które zagrażają całemu światu. Voldemort szerzy terror, na domiar złego w jego rękach znalazł się najpotężniejszy przedmiot magiczny – Czarna Różdżka. Harry, Ron i Hermiona wiedzą, że mogą powstrzymać Czarnego Pana tylko jednym sposobem. Należy zniszczyć wszystkie horkruksy.

Na ich drodze stanie wiele przeszkód. Czarodzieje będą musieli wrócić do Hogwartu, gdzie odbędzie się ostateczna bitwa.

"Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2" - godz. 22:20, TVN 7

"Bez litości" - program TV na poniedziałek 27 kwietnia

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Pewnego razu potyka prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Nagle dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.

d48vil7

W roli głównej Denzel Washington.

"Bez litości" - godz. 20:05, Polsat

"Kryptonim U.N.C.L.E." - program TV na poniedziałek 27 kwietnia

Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX w., Trwa zimna woja. Agenci CIA Napoleon Solo oraz KGB Illyia Kuryakin łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, która chce rozprzestrzenić rozprzestrzenianie broń i technologię nuklearną na czarnym rynku. Jedyny trop, do jakiego udaje im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

W roli głównej Henry Cavill.

"Kryptonim U.N.C.L.E." - godz. 22:30, TVN

d48vil7

Podziel się opinią

Share
d48vil7
d48vil7