Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – "Wredne dziewczyny", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Transporter: Nowa moc" [03-05-2019]

Program TV na piątek – 3 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy megahit "Wredne dziewczyny" z Linsday Lohan i Rachel McAdams, kultową polską komedię "Jak rozpętałem II wojnę światową", a także film akcji "Transporter: Nowa moc". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek – "Wredne dziewczyny", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Transporter: Nowa moc" [03-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
dzquj27
dzquj27

"Wredne dziewczyny" – program TV na piątek 03.05.2019

16-letnia Cady całe dotychczasowe życie spędziła w Afryce. Teraz państwo Heronowie przeprowadzają się do Ameryki, do miasteczka niedaleko Chicago. Cady przekonuje się, że w tutejszej szkole panują nie mniej bezwzględne zasady niż w afrykańskiej dżungli. Królową szkolnych korytarzy jest Regina George, przewodząca grupie dziewczyn mających największe powodzenie. Przynależność do elity jest marzeniem każdej nastolatki. Cady nie zamierza poddawać się presji otoczenia. Cała szkoła angażuje się w konflikt między Reginą i jej rywalką.
"Wredne dziewczyny" – 21:00, TVN 7

"Wredne dziewczyny" – zwiastun filmu

"Jak rozpętałem II wojnę światową" – program TV na piątek 03.05.2019

Wojenna farsa o pechowym szeregowcu Franku Dolasie, który chce koniecznie zabłysnąć bohaterskimi czynami, ale wplątuje się w coraz bardziej niesamowite tarapaty. 31 sierpnia 1939 roku Dolas przybywa na granicę niemiecką w plutonie mającym wzmocnić obronę stacji kolejowej. Zasypia, a jego karabin przypadkowo strzela. Franek jest przekonany, że rozpętał wojnę. Dostaje się do niewoli niemieckiej. W stalagu chce zorganizować ucieczkę, ale jego przesadny entuzjazm razi obozowych konspiratorów.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" – 22:05, Polsat

"Jak rozpętałem II wojnę światową"– zwiastun filmu

"Transporter: Nowa moc" – program TV na piątek 03.05.2019

Frank Martin to dawny agent specjalny, który obecnie znany jest jako najlepszy kurier samochodowy na świecie. Zostaje wynajęty przez Annę i jej trzy wspólniczki. Okazuje się, że zlecenie było tylko pretekstem, a Anna chce wykorzystać Franka w swoich porachunkach z rosyjskim gangsterem zajmującym się handlem żywym towarem. Aby mieć pewność, że mężczyzna nie zlekceważy powierzonego mu zadania, kobieta porywa jego ojca.
"Transporter: Nowa moc" – 20:00, TV Puls

"Transporter: Nowa moc" – zwiastun filmu

"Łowca czarownic" – program TV na piątek 03.05.2019

Podczas wojny między ludźmi a zastępami czarownic męstwo i poświęcenie łowców czarownic sprawiają, że udaje się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich, Kaulder, zabija królową, która rzuca na niego klątwę nieśmiertelności. Od tej chwili mężczyzna nieustannie podróżuje, poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów do świata ludzi. Jego sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz czarownica Chloe. Wkrótce okazuje się, że światu grozi powrót królowej, którą zbuntowany łowca pragnie wskrzesić.
"Łowca czarownic" – 20:00, TVN

"Łowca czarownic" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dzquj27
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzquj27