Program TV na piątek – ”Szybcy i wściekli VI”, ”Naga broń” i ”Wstrząs” [29‑03-2019]

Program TV na piątek – ”Szybcy i wściekli VI”, ”Naga broń” i ”Wstrząs” [29-03-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.03.2019 08:09, aktual.: 29.03.2019 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na piątek – 29 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy kultową komedie ”Naga broń”, film sensacyjny ”Szybcy i wściekli VI” oraz dramat obyczajowy ”Wstrząs”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Naga broń”– program TV na piątek 29.03.2019

Porucznik brygady specjalnej Frank Drebin otrzymuje wyjątkowo delikatne zadanie. Ma zapewnić bezpieczeństwo brytyjskiej królowej Elżbiecie II podczas jej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Tym samym trafia w centrum przemyślnej intrygi. Królowa, zdana na opiekę niekonwencjonalnie postępującego policjanta, nieuchronnie wpada w poważne tarapaty.
”Naga broń” – 21:00, TVN 7

”Naga broń” – zwiastun filmu

”Szybcy i wściekli VI” – program TV na piątek 29.03.2019

Pół roku po skoku w Rio Dom, Elena, Brian i Mia mieszkają na Wyspach Kanaryjskich, Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce podróżuje. Dzięki milionom z Rio żyje im się wygodne, lecz muszą się ukrywać. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Prawą ręką jej przywódcy jest Letty, niegdyś ukochana Doma. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się do Doma z propozycją.
”Szybcy i wściekli VI” – 20:00, TVN

”Szybcy i wściekli VI” – zwiastun filmu

”Wstrząs” – program TV na piątek 29.03.2019

Bennet Omalu jest błyskotliwym neuropatologiem o nigeryjskich korzeniach, który pracuje jako koroner w Pittsburghu. Pewnego dnia lekarz zauważa zależność między urazami mózgu u futbolistów, których przyczyną są mordercze treningi, a skłonnością sportowców do depresji i samobójstw. To odkrycie prowadzi koronera do konfrontacji z National Football League, jedną z najbardziej wpływowych organizacji sportowych na świecie. Prominentni działacze zrobią wszystko, żeby zniszczyć Benneta.
”Wstrząs” – 21:30, TVP 1

”Wstrząs” – zwiastun filmu

”Człowiek w ogniu” – program TV na piątek 29.03.2019

Meksyk. Były agent CIA do zadań specjalnych John Creasy zostaje ochroniarzem 9-letniej córki biznesmena, Pity Ramos. Początkowo traktuje opiekę nad dziewczynką jako zło konieczne, ale z czasem między nim i podopieczną nawiązuje się przyjaźń. Pewnego razu Pita zostaje zaatakowana. Broniący jej Creasy w ciężkim stanie trafia do szpitala. Porywacze żądają 10 milionów dolarów, lecz gotówka nie dociera do sprawców. Creasy jest przekonany, że Pita nie żyje. Celem jego życia staje się zemsta.
”Człowiek w ogniu” – 20:00, TV Puls

”Człowiek w ogniu” – zwiastun filmu

”Wzgórze krwi” – program TV na piątek 29.03.2019

XIX wiek. Młoda pisarka Edith Cushing, która przeżyła rodzinną tragedię, spotyka czarującego sir Thomasa Sharpe'a. Mężczyzna niespodziewanie proponuje jej małżeństwo. Edith bez zastanowienia przyjmuje oświadczyny. Opuszcza rodzinny Nowy Jork, by wraz z mężem i jego zaborczą siostrą zamieszkać w mrocznym domu na angielskiej prowincji. Wkrótce okazuje się, że posiadłość kryje makabryczne tajemnice, a sir Thomas Sharpe nie jest tym, za kogo się podawał.
”Wzgórze krwi” – 22:40, TVN

”Wzgórze krwi” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także