Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Szybcy i wściekli 5", "Kroniki Riddicka", "Nieuchwytni", "Vabank 2, czyli riposta" [22-03-2019]

Program TV na piątek - 22 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy piątą część serii "Szybcy i wściekli", film science-fiction "Kroniki Riddicka", film sensacyjny "Nieuchwytni" oraz kultową polską komedię "Vabank 2, czyli riposta". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek - "Szybcy i wściekli 5", "Kroniki Riddicka", "Nieuchwytni", "Vabank 2, czyli riposta" [22-03-2019]Źródło: Materiały prasowe
d4ggfww
d4ggfww

"Szybcy i wściekli 5" - program TV na piątek 22.03.2019

Dominic Toretto ma odsiedzieć karę 25 lat więzienia. Za kratki jednak nie trafia, z pomocą przychodzi jego przyjaciel i był policjant. Brian O'Conner. Razem z siostrą Toretto we troje uciekają do Rio de Janeiro, a za nimi leci agent Luke Hobbs, który chce złapać Dominika i Briana. Toretto i O’Conner postanawiają obrabować barona narkotykowego Hernana Reyesa. Skok życia ma zapewnić im bezpieczeństwo i wolność. Ścigający agent szykuje na nich zasadzkę.

"Szybcy i wściekli 5" - 20:00, TVN

"Kroniki Riddicka" - program TV na piątek 22.03.2019

Armia wojowników zwanych Półumarłymi wzbudza grozę w całym wszechświecie. Podbijają planetę za planetą, nie okazując nikomu litości. Tymczasem posiadający dar widzenia w ciemności recydywista Riddick, najbardziej poszukiwany zbieg we wszechświecie, stara się uniknąć schwytania przez łowców głów. Wkrótce kradnie ich statek kosmiczny i dociera do planety Helion, miejsca zamieszkania postępowego społeczeństwa, które zostało zaatakowane przez lorda Marshala. Niebawem Riddick dowiaduje się, że wyrok na niego wydał jego dawny znajomy. Dochodzi do międzyplanetarnej wojny, której stawką jest przyszłość ludzkiej rasy.

"Kroniki Riddicka" - 20:00, TV Puls

"Nieuchwytni" - program TV na piątek 22.03.2019

Cam, który miał w przeszłości problemy z prawem, stara się żyć uczciwie. Pracuje jako kurier. Stara się spłacić dług, który ma u chińskich gangsterów. Pewnego dnia wpada na atrakcyjną Nikki. W niefortunnym wypadku traci rower, ale zyskuje coś cenniejszego. Dziewczyna natychmiast dostrzega umiejętności Cama. Zapoznaje go z paczką swoich przyjaciół, którzy uprawiają ekstremalny parkour. Cam dołącza do ekipy. Dostaje propozycję wzięcia udziału w akcji, która natychmiast rozwiązałaby jego problemy finansowe. Niebawem jednak chłopak przekonuje się, że cena, którą przyjdzie mu zapłacić za marzenia, może okazać się za wysoka.

"Nieuchwytni" - 21:30, TVP1

"Vabank 2, czyli riposta" - program TV na piątek 22.03.2019

W wyniku misternej intrygi Henryka Kwinty Gustaw Kramer trafia do zakładu karnego o zaostrzonym rygorze. Tu poznaje Edwarda Sztyca. Podczas jednego ze spacerów proponuje on Gustawowi pomoc w ucieczce w zamian za połowę sumy znajdującej się na szwajcarskim koncie bankiera. Po kilku dniach Kramer zbiega z więzienia i rozpoczyna realizację planu zemsty na Kwincie, który - niczego nie podejrzewając - prowadzi spokojne życie na wsi. By sprowokować Kwintę i zwabić go w pułapkę, Tędlarz, wynajęty gangster, usiłuje zlikwidować Duńczyka. W tym czasie Sztyc porywa córeczkę Marty. Co na to Kwinto?

"Vabank 2, czyli riposta" - 22:05, Polsat

d4ggfww
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ggfww