Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Seksmisja", "Szkolne porachunki" [08-03-2019]

Program TV na piątek - 8 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy film biograficzny ”Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", kultową polską komedię "Seksmisja" oraz dramat obyczajowy "Szkolne porachunki". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na piątek - "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Seksmisja", "Szkolne porachunki" [08-03-2019]  Źródło: Materiały prasowe
d1mmexb

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - program TV na piątek 08.03.2019

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła podejście Polaków do seksu. Zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność obywateli PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i na próby dogadania się z cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" jest jednocześnie historią rewolucji seksualnej w Polsce czasów socjalizmu.
"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" – 20:00, TVN

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - zwiastun

"Seksmisja" - program TV na piątek 08.03.2019

W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się w 2044 r. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu na Ziemi wybuchła wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są oni obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.
"Seksmisja" - 22:35, Polsat

"Seksmisja" - zwiastun filmu

"Szkolne porachunki" - program TV na piątek 08.03.2019

Haley jest zwyczajną nastolatką, która aspiruje do bycia jedną z najpopularniejszych uczennic w szkole. Pewnego dnia, wskutek nieporozumienia, kłóci się z przyjaciółkami, a te postanawiają zamienić jej życie w piekło. W sieci umieszczają filmik, na którym widać, że stosują wobec Haley przemoc fizyczną. Osoby z bliskiego otoczenia dziewczyny, w tym matka, są zszokowane nagraniem i postanawiają nie dopuścić do dalszego jego rozpowszechniania.
"Szkolne porachunki" - 20:55, WP TV

"Szkolne porachunki" - zwiastun filmu

"Boyhood" - program TV na piątek 08.03.2019

Rodzice 6-letniego Masona i Samanthy rozwodzą się. Po jakimś czasie matka ponownie wychodzi za mąż. Dzieci dorastają, zmieniają się ich zainteresowania i wygląd. Nawiązują szkolne przyjaźnie, pojawiają się pierwsze problemy związane z dojrzewaniem, potem decyzje co do wyboru studiów.
"Boyhood" - 20:00, TVN 7

"Boyhood" - zwiastun filmu

"Francuski pocałunek" - program TV na piątek 08.03.2019

Kate odczuwa lęk przed podróżą samolotem. Niemniej kiedy człowiek, którego gotowa była poślubić, podczas podróży służbowej do Paryża zakochał się w innej kobiecie, decyduje się na lot przez Atlantyk. W samolocie towarzyszy jej sympatyczny Francuz, który okazuje się złodziejem ściganym przez policję za przemyt. Spotkanie z nim ściągnie na Kate wiele kłopotów. Ku zaskoczeniu obojga nadejdzie chwila, kiedy dziewczyna doceni jego urok, a on dostrzeże w niej życiową szansę.
"Francuski pocałunek" 20:00, Stopklatka TV

"Francuski pocałunek" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1mmexb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mmexb
d1mmexb