Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – "Park jurajski", "Tarzan: Legenda", "Skazani na Shawshank" [19-04-2019]

Program TV na piątek – 19 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy naprawdę kultowe filmy, m.in. "Park jurajski" Stevena Spielberga, "Tarzan: Legenda" z Samuelem L. Jacksonem i Margot Robbie oraz "Skazani na Shawshank" z Morganem Freemanem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek – "Park jurajski", "Tarzan: Legenda", "Skazani na Shawshank" [19-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1hyra8
d1hyra8

"Park jurajski"– program TV na piątek 19.04.2019

Ekscentryczny milioner John Hammond finansuje badania które mają pomóc w odtworzeniu na jego wyspie u wybrzeży Kostaryki warunków panujących na Ziemi wiele milionów lat temu. Główną atrakcją stworzonego przez niego parku są żywe dinozaury, które zostały stworzone dzięki wysoce rozwiniętej inżynierii genetycznej. Jednak zanim park będzie dostępny dla gości, Hammond chce najpierw pokazać miejsce paleontologom - Ellie Satler i Alanowi Grantowi. Współtowarzyszą im naukowiec Ian Malcolm oraz wnuki Hammonda - Tim i Alexis.

Sytuacja wymyka się spod kontroli. Komputerowiec biznesmena Dennis Nedry chce wykraść wszystkie tajemnice milionera i je sprzedać. W wyniku burzy systemy bezpieczeństwa tracą zasilanie i nie da się kontrolować dinozaurów, które zaczynają atakować ludzi i siebie nawzajem. Grant musi bezpiecznie dowieźć do laboratorium wnuki Hammonda i przede wszystkim przywrócić zasilanie.

"Park jurajski" – 20:00, TV 4

"Tarzan: Legenda" – program TV na piątek 19.04.2019

Tarzan opuścił dżunglę i małpy, z którymi się wychowywał. Jako John Clayton wiedzie spokojne życie w Londynie u boku swojej żony Jane Porter. Mimo życia wśród elit dalej otacza go aura tajemnicy człowieka wychowanego w dżungli, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami i odczytywać znaki natury. Zachował też niezwykłą sprawność, której dorównać mogą tylko cyrkowcy.

d1hyra8

Pewnego dnia otrzymuje propozycję wyjazdu do Konga. Jako lord Greystoke ma pełnić funkcję wysłannika rządu z misją handlową. Jego towarzyszem zostaje gadatliwy czarnoskóry lekarz, weteran wojny secesyjnej. Udział w wyprawie wymusza też ukochana żona. Na miejscu lord Greystoke i jego kompani stają się celem chciwego i pozbawionego skrupułów kapitana Roma, który chce ich wykorzystać w osobistych porachunkach. Intryga, którą knuje, zagraża mieszkańcom Czarnego Lądu.

"Tarzan: Legenda" – 20:00, TVN

"Skazani na Shawshank" – program TV na piątek 19.04.2019

Urzędnik Andy Dufresne zostaje niesłusznie skazany na dożywocie za zabójstwo żony i jej kochanka. Trafia do Shawshank - owianego złą sławą zakładu karnego o zaostrzonym rygorze, w którym rządzą sadystyczni strażnicy oraz najgorsi kryminaliści. Andy staje się celem brutalnych ataków bandy Diamonda. Jedynym wsparciem dla niego jest doświadczony Red, który doskonale rozumie więzienną rzeczywistość. Kompan szybko zauważa, że Andy nigdy nie powinien tutaj trafić.

Pozycja Dufresne'a poprawia się, kiedy zaczyna udzielać porad prawnych strażnikom. Zdemoralizowany naczelnik więzienia postanawia wykorzystać talent skazanego urzędnika do wzbogacenia się. Pewnego dnia do Shawshank przybywa więzień, który opowiada, że poprzedni wyrok odsiadywał z prawdziwym mordercą żony Dufresne'a. Mężczyzna jest gotów złożyć zeznania. Szansa Andy'ego na odzyskanie wolności wydaje się być na wyciągnięcie ręki.

"Skazani na Shawshank" – 20:05, Polsat

d1hyra8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hyra8