Program TV na piątek - „Niesamowity Spider-Man II”, „Jak rozpętałem II wojnę światowa” „U Pana Boga za piecem” [11‑01-2019]

Program TV na piątek - „Niesamowity Spider-Man II”, „Jak rozpętałem II wojnę światowa” „U Pana Boga za piecem” [11-01-2019]
Źródło zdjęć: © East News

11.01.2019 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś w TV zobaczymy mega hit „Niesamowity Spider-Man II” oraz dwie polskie komedie „Jak rozpętałem II wojnę światowa” i „U Pana Boga za piecem”. Sprawdź co jest warte obejrzenia w telewizji w piątek 11 stycznia.

„Niesamowity Spider-Man II” – program TV na piątek 11.01.2019

Wiele wskazuje na to, że Peter Parker znakomicie się czuje w roli walczącego ze złem Spider-Mana. Niestety, wszystko ma swoją cenę. Codzienne zmagania i ciążąca na nim odpowiedzialność zaczynają mu doskwierać. Co gorsza, w Nowym Jorku pojawia się mroczny Electro. Spider-Man musi stawić czoła potężnemu wrogowi i ocalić miasto przed zagładą.
„Niesamowity Spider-Man II” – 21:45, Polsat

„Niesamowity Spider-Man II ” – zwiastun filmu

„Jak rozpętałem II wojnę światową” – program TV na piątek 11.01.2019

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
„Jak rozpętałem II wojnę światową” – 20:10, Polsat

„Jak rozpętałem II wojnę światową” – zwiastun filmu

„U Pana Boga za piecem” – program TV na piątek 11.01.2019

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do zapłacenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda kobieta, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.
U Pana Boga za piecem” – 20:45, TVP 2

„U Pana Boga za piecem” – zwiastun filmu

„Człowiek tai chi” – program TV na piątek 11.01.2019

Tiger Chen Linhu, adept stylu tai chi, zostaje zauważony przez Donaka Marka, biznesmena organizującego nielegalne walki. Otrzymuje od niego ofertę pracy. Początkowo odrzuca propozycję, ale Mark znajduje sposób, by go przekonać. Pomimo ostrzeżeń ze strony mistrza Tiger daje się wciągnąć w świat przemocy. Zaczyna przemieniać się w bestię wyładowującą agresję na przeciwnikach.
Człowiek tai chi” – 20:00, TVN

„Człowiek tai chi” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także