Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – ”Matrix Reaktywacja” ”G.I. Joe: Czas Kobry”, „Looper: Pętla czasu” [18-01-2019]

Program TV na dziś - 18 stycznia 2019. Dziś w TV obejrzymy superprodukcje: „Matrix Reaktywacja”, "G.I. Joe: Czas Kobry”, a także film sensacyjny „Looper: Pętla czasu” z Bruce’m Willisem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek – ”Matrix Reaktywacja” ”G.I. Joe: Czas Kobry”, „Looper: Pętla czasu” [18-01-2019]Źródło: East News
d4dtbx8
d4dtbx8

”Matrix Reaktywacja” – program TV na dziś 18.01.2019

Maszyny odkryły lokalizację Syjonu i wysyłają w stronę miasta armię strażników, która ma rozprawić się z ludźmi. Obdarzony niezwykłymi zdolnościami Neo i jego sprzymierzeńcy muszą ich powstrzymać. Za radą Wyroczni wyruszają na poszukiwanie Klucznika, który może otworzyć drzwi prowadzące do Źródła. Wyprawę utrudnia agent Smith, który nie tylko udoskonalił metody walki, ale nauczył się replikować.
* ”Matrix Reaktywacja” – 22:35, TVN*

”Matrix Reaktywacja” – zwiastun filmu

”G.I. Joe: Czas Kobry” – program TV na dziś 18.01.2019

Dowodzony przez kapitana Duke'a Haussera oddział eskortuje zaawansowaną technologicznie broń. Na konwój napadają komandosi Any DeCobray, zwanej Baronową, i kradną cenny ładunek. Zostali oni nasłani przez Destro, handlarza bronią. Hausser uchodzi z życiem dzięki interwencji oddziału G.I. Joe dowodzonego przez generała Hawka. To tajna elitarna jednostka, którą tworzą doskonali strzelcy i mistrzowie walki wręcz. Duke wstępuje w jej szeregi. Staje do walki ze wspieraną przez Destro tajemniczą organizacją Kobra.
* ”G.I.Joe: Czas Kobry” – 21:45, Polsat*

”G.I. Joe: Czas Kobry ” – zwiastun filmu

”Looper: Pętla czasu” – program TV na dziś 18.01.2019

W XXI w. podróże w czasie stały się rzeczywistością, lecz władze uznały je za nielegalne. Rodziny mafijne rozpoczęły walkę o dostęp do zakazanego towaru. Chcąc się kogoś pozbyć, mafia wysyła ofiarę w przeszłość, gdzie czeka na nią zabójca. Joe jest jednym z płatnych morderców. Pociąga za spust, gdy na jego drodze pojawia się związany i zakneblowany nieznajomy. Mężczyzna wie, że pewnego dnia pracodawcy postanowią "zamknąć pętlę" - wtedy on zostanie wysłany z przyszłości jako ofiara. Gdy do tego dochodzi, Joe postanawia zmienić przyszłość.
* ”Looper: Pętla czasu” – 20:00, TVN*

”Looper: Pętla czasu” – zwiastun filmu

”Olej Lorenza” – program TV na dziś 18.01.2019

Augusto kończy służbowy kontrakt na archipelagu Komorów; wraz z żoną Michaelą i czteroletnim synem Lorenzem wraca do domu w Waszyngtonie. Trzy miesiące później u Lorenza pojawiają się pierwsze symptomy tajemniczej choroby. Lekarze diagnozują adrenoleukodystrofię. Układ nerwowy chłopca ulega postępującej degeneracji. Zrozpaczeni rodzice dowiadują się, że w przypadku ich syna medycyna jest bezradna - Lorenzo umrze. Pozostały mu najwyżej dwa lata życia. Michaela i Augusto nie zamierzają się poddać.
* ”Olej Lorenza” – 22:30, TVP 1*

”Olej Lorenza” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4dtbx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dtbx8