Program TV na piątek – ”Legion samobójców”, ”12 małp”, ”Jak rozpętałem drugą wojnę światową” [10‑05-2019]

Program TV na piątek – ”Legion samobójców”, ”12 małp”, ”Jak rozpętałem drugą wojnę światową” [10-05-2019]
Źródło zdjęć: © East News

10.05.2019 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na piątek – 10 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy megahit z komiksowymi czarnymi charakterami ”Legion samobójców”, kultową polską komedię ”Jak rozpętałem drugą wojnę światową” oraz film science fiction „12 małp”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Legion samobójców” – program TV na piątek 10.05.2019

Amerykańska agencja rządowa o nazwie A.R.G.U.S. decyduje się stworzyć drużynę o nazwie "Legion samobójców" składającą się z najgorszych przestępców. Jej szefową zostaje Amanda Waller, a w skład ekipy wchodzą: szalona Harley Quinn, Deadshot, Katana oraz Rick Flagg. Ich zadaniem jest wykonywanie niebezpieczniejszych misji w zamian za zredukowanie wyroków.
*”Legion samobójców” – 20:00, TVN *

”Legion samobójców” – zwiastun filmu

”12 małp” – program TV na piątek 10.05.2019

Rok 2035. Więzień James Cole, w zamian za skrócenie kary, udaje się z tajną misją w podróż w czasie. Celem jest zebranie informacji na temat wirusa, który spowodował zagładę prawie całej ludzkości. Przetrwał jedynie jeden procent populacji, zmuszonej teraz do życia pod ziemią. Cole ma cofnąć się do 1996 r., w którym rozpoczęła się epidemia. Omyłkowo jednak przenosi się do 1990 r. i szybko zostaje zamknięty w szpitalu dla psychicznie chorych. James poznaje psychiatrę Kathryn Railly i Jeffreya Goinesa, syna słynnego naukowca.
*”12 małp” – 22:40, TVN *

”12 małp”– zwiastun filmu

”Jak rozpętałem II wojnę światową”– program TV na piątek 10.05.2019

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
”Jak rozpętałem II wojnę światową” – 22:15, Polsat

”Jak rozpętałem II wojnę światową” – zwiastun filmu

”Ocean desperacji” – program TV na piątek 10.05.2019

Kevin Riley spędza wakacje w luksusowym kurorcie na Bahamach. Towarzyszą mu żona, Julie, i kilkuletni syn Andy. Niedługo po przyjeździe rodzina wynajmuje motorówkę, by wybrać się w rejs po Oceanie Atlantyckim. Dochodzi do awarii silnika. Kevin i jego bliscy, zdani na własne siły, muszą szukać schronienia na bezludnej wyspie. Po kilku dniach bez jedzenia i wody pitnej rodzina jest bliska śmierci. Wówczas do wyspy podpływa łódź. Bezwzględny rybak Miguel żąda od rozbitków miliona dolarów w zamian za pomoc. Bliscy Kevina stają się zakładnikami.
”Ocean desperacji” – 21:35, TVP 1

”Ocean desperacji” – zwiastun filmu

”Chemia” – program TV na piątek 10.05.2019

Opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu tożsamości. Fabuła została luźno oparta na życiu Magdy Prokopowicz, która w wieku 27 lat dowiedziała się, że ma raka. Nigdy się nie poddała, walczyła do końca. W 2009 roku założyła Fundację Rak'n'Roll. Wygraj życie!. Zmarła trzy lata później.
”Chemia” – 22:55, TVP 2

”Chemia” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także