Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Kochaj albo rzuć", "Na skraju jutra", "Wyspa" [08-02-2019]

Program TV na piątek - 8 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy komedię "Kochaj albo rzuć", film science fiction "Na skraju jutra" i film sensacyjny "Wyspa". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na piątek - "Kochaj albo rzuć", "Na skraju jutra", "Wyspa" [08-02-2019] Źródło: Facebook.com
d4f36hn

"Kochaj albo rzuć" - program TV na piątek 09.02.2019

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Kargulów. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka, Ania, otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że John zmarł. W trakcie ceremonii pogrzebowej pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że Shirley jest dzieckiem nieślubnym, na dodatek jest Mulatką. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago.
"Kochaj albo rzuć" - 20:10, Polsat

"Na skraju jutra" - program TV na piątek 08.02.2019

Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch miasta i zabijając miliony ludzi. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do decydującej bitwy. Wśród wojowników, którzy muszą zmierzyć się z najeźdźcami, jest podpułkownik Bill Cage. Mężczyzna ginie podczas pierwszej walki, zabijając wcześniej jednego z obcych. Niespodziewanie Cage budzi się do życia. Uwięziony w pętli czasu musi dzień w dzień przeżywać śmierć na nowo. Za każdym razem jest silniejszy i sprytniejszy
"Na skraju jutra" - 20:00, TVN

"Na skraju jutra" - zwiastun filmu

"Wyspa" - program TV na piątek 08.02.2019

Reporter Blair Maynard udaje się wraz z synem na Karaiby. Ich celem nie są beztroskie wakacje, lecz poznanie tajemnicy współczesnych piratów i ginących w tej okolicy jachtów. Okazuje się, że łodzie i ich załogi padły ofiarą gangu bandytów trudniących się okradaniem turystów spędzających wakacje na morzu. Blair wpada na ich trop i rozpoczyna śledztwo. W pewnym momencie znajduje się tak blisko przestępców, że szef piratów, Nau, proponuje obydwu mężczyznom wstąpienie do gangu.
"Wyspa" - 22:35, TVN

"Wyspa" – zwiastun filmu

"Taniec pustyni" - program TV na niedzielę 08.02.2019

Afshin Ghaffarian urodził się w Iranie. Od najmłodszych lat kochał taniec, ale w rządzonym przez duchownych muzułmańskich rodzinnym kraju taniec był surowo zakazany jako sprzeczny z regułami islamu. W sekrecie chłopak włamywał się na zakazany YouTube i naśladował kroki Michaela Jacksona, choreografię Piny Bausch i taniec Rudolfa Nuriejewa. Wkrótce przyłączyli się do niego inni młodzi ludzie. Tancerze mogli spotykać się tylko w miejscach najbardziej odludnych. Takim punktem była pustynia, lecz nawet ona nie okazała się całkowicie bezpieczna.
"Taniec pustyni" - 21:35, TVP1

"Taniec pustyni" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4f36hn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f36hn
d4f36hn