Trwa ładowanie...

Program TV na piątek– "Indiana Jones i Świątynia Zagłady", "Battleship: Bitwa o Ziemię", "Kogel Mogel" [15-02-2019]

Program TV na piątek – 15 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy dwa filmy przygodowe: "Indiana Jones i Świątynia Zagłady" oraz "Battleship: Bitwa o Ziemię", a także polską komedię "Kogel Mogel". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek– "Indiana Jones i Świątynia Zagłady", "Battleship: Bitwa o Ziemię", "Kogel Mogel" [15-02-2019]Źródło: East News
d1vbofc
d1vbofc

"Indiana Jones i Świątynia Zagłady” – program TV na piątek 15.02.2019

Lata 30. XX. Archeolog dr Indiana Jones w czasie jednej z niecodziennych ekspedycji jedzie do Szanghaju. Wdaje się w awanturę w klubie nocnym, po czym trafia do indyjskiej dżungli. Tu znajduje tajemniczą kopalnię, gdzie dzieci są zmuszane do niewolniczej pracy. Nad procederem sprawuje władzę zbrodnicza sekta wyznawców bogini Kali. By ocalić dzieci, archeolog musi stawić czoła mordercom. Indiana uzyskuje pomoc w osobach szansonistki z klubu nocnego i 12-letniego Shorta Rounda.
Indiana Jones i Świątynia Zagłady”– 22:30, Polsat

"Indiana Jones i Świątynia Zagłady" – zwiastun filmu

"Battleship: Bitwa o Ziemię" – program TV na piątek 15.02.2019

NASA odkrywa planetę, na której panują warunki zbliżone do ziemskich. W odpowiedzi na wysłany przez ludzi sygnał na ziemi pojawia się pięć obiektów, z których jeden rozbija się w Hongkongu. Cztery pozostałe lądują na wodach w pobliżu Hawajów. Admirał Shane wysyła patrol złożony z dwóch amerykańskich i jednego japońskiego niszczyciela. Obcy zamykają okręty w polu siłowym, niszczą dwa z nich. Na trzecim, uszkodzonym, Alex Hopper obejmuje dowództwo. Musi podjąć walkę z wrogiem i powstrzymać go przed ściągnięciem posiłków.
"Battleship: Bitwa o Ziemie" – 20:00, TVN

"Battleship: Bitwa o Ziemie" – zwiastun filmu

"Kogel Mogel" – program TV na piątek 15.02.2019

Dziewczyna ze wsi, Katarzyna Solska, stara się o przyjęcie na studia. Po egzaminach wraca do domu i dowiaduje się, że rodzice chcą ją wydać za bogatego sąsiada. Kasia wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Jednak w przeddzień wesela przychodzi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.
Kogel Mogel” – 20:05, Polsat

"Kogel Mogel" – zwiastun filmu

"U Pana Boga za miedzą" – program TV na piątek 15.02.2019

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.
"U Pana Boga za miedzą" – 23:40, TVP 1

"U Pana Boga za miedzą" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d1vbofc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vbofc