Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Indiana Jones i ostatnia krucjata", "Kogel mogel", "Strzelec" [22-02-2019]

Program TV na piątek - 22 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy film przygodowy "Indiana Jones i ostatnia krucjata", polską komedię "Kogel mogel" oraz film sensacyjny "Strzelec". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek - "Indiana Jones i ostatnia krucjata", "Kogel mogel", "Strzelec" [22-02-2019]Źródło: Youtube.com
d31giaj

"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - program TV na piątek 22.02.2019

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.
"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - 22:10, Polsat

"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - zwiastun filmu

"Kogel mogel" - program TV na piątek 22.02.2019

Dziewczyna ze wsi, Katarzyna Solska, stara się o przyjęcie na studia. Po egzaminach wraca do domu i dowiaduje się, że rodzice chcą ją wydać za bogatego sąsiada. Kasia wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Jednak w przeddzień wesela przychodzi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.
"Kogel Mogel" - 20:05, Polsat

"Kogel mogel" - zwiastun filmu

"Strzelec" - program TV na piątek 22.02.2019

Podczas wojny w Etiopii snajper Bob Lee Swagger cudem uchodzi z życiem. Powraca do kraju i zamieszkuje w górach stanu Wyoming. Pewnego dnia odwiedzają go agenci CIA. Proszą, by wyśledził snajpera szykującego zamach na prezydenta USA. Bob przyjmuje zadanie. Niebawem okazuje się, że intryga ma na celu zamordowanie towarzyszącego prezydentowi arcybiskupa Etiopii, a Swagger zostaje wplątany w zabójstwo. Ranny strzelec ucieka przed agentami FBI. Musi oczyścić się z zarzutów, w czym pomagają mu agent FBI, wdowa po przyjacielu i sekretarka z FBI.
"Strzelec" - 20:00, TVN

"Strzelec" - zwiastun filmu

"Złoty środek" - program TV na piątek 22.02.2019

Mirka (w tej roli Anna Przybylska), dziewczyna z owianej złą sławą warszawskiej Pragi, w przeciwieństwie do większości przyjaciół ukończyła studia prawnicze i właśnie rozpoczyna pracę. Jej pierwsza sprawa dotyczy rodzinnego podwórka, a dokładnie pewnej starej kamienicy, której mieszkańcy znaleźli się w opałach. Dziewczyna wie, że tylko na nią mogą liczyć i dlatego zrobi wszystko, żeby ich nie zawieść. Sprytna Mirka z pomocą wuja bierze udział w mistyfikacji, o jaką nigdy by siebie nie podejrzewała.
"Złoty środek" - 20:45, TVP 2

"Złoty środek" - zwiastun filmu

"Pamiętnik" - program TV na piątek 22.02.2019

Stary mężczyzna czyta chorej na alzheimera kobiecie pamiętnik, którego treścią są dzieje niezwykłej miłości. Opowieść zaczyna się w Północnej Karolinie w latach 40. XX w. Do miasteczka Seabrook przyjeżdża na wakacje pochodząca z zamożnej rodziny 17-letnia Allie Hamilton. Poznaje Noaha Calhouna, który pracuje w miejscowej fabryce. Choć pochodzą z różnych światów, zakochują się w sobie. Sprzeciw rodziców Allie i wybuch wojny stają się przyczyną ich rozstania. Po latach znowu się spotkają.
"Pamiętnik" - 20:00, TVN 7

"Pamiętnik" - zwiastun filmu

"Czekolada" - program TV na piątek 22.02.2019

W sennym francuskim miasteczku, gdzie nadrzędną wartością jest spokój, pojawia się Vianne, samotna kobieta z córką, która w czasie Wielkiego Postu zamierza otworzyć sklep z czekoladą. Nic więc dziwnego, że stojący na straży moralności mieszkańców hrabia Reynaud postanawia zorganizować krucjatę przeciwko bezbożnej Vianne. A gdy na dodatek w miasteczku zjawiają się Cyganie, sytuacja staje się naprawdę poważna.
"Czekolada" - 20:00, Stopklatka TV

"Czekolada" - zwiastun filmu

"Pocałunek smoka" - program TV na piątek 22.02.2019

Policjant Liu Jian przybywa z Pekinu do Paryża. Wraz z inspektorem Richardem ma aresztować chińskiego bossa narkotykowego. Partnerzy znajdują gangstera w hotelu. Tu jednak kończy się współpraca policjantów. Skorumpowany Richard zabija mafiosa, a chcąc pozbyć się niewygodnego Liu, oskarża go o morderstwo. Jianowi udaje się uciec z dowodami rzeczowymi zbrodni dokonanej przez inspektora. Richard i jego podwładni rozpoczynają polowanie na Chińczyka. Przypadkowo poznana prostytutka pomaga Liu w walce z policjantem.
"Pocałunek smoka" - 20:00, TV Puls

"Pocałunek smoka" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d31giaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31giaj