Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – "Hobbit: Pustkowie Smauga", "Kochaj albo rzuć", "Mumia" [21-06-2019]

Program TV na piątek – 21 czerwca 2019. Dziś w TV film fantasy "Hobbit: Pustkowie Smauga", kultowa polska komedia "Kochaj albo rzuć" oraz film przygodowy "Mumia". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek – "Hobbit: Pustkowie Smauga", "Kochaj albo rzuć", "Mumia" [21-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d297tru
d297tru

"Hobbit: Pustkowie Smauga" – program TV na piątek 21.06.2019

Bilbo Baggins, Gandalf i krasnoludy pod wodzą Thorina kontynuują niebezpieczną podróż do legowiska Smauga. Celem ich wyprawy jest odzyskanie Ereboru - królestwa krasnoludów, które okupuje smok. Zanim jednak staną oko w oko z potworem, muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Członkowie kompanii uciekają przed podążającymi ich tropem orkami. Na szczęście na swojej drodze spotykają Beorna, pół człowieka, pół niedźwiedzia, który daje im konie i pomaga dostać się do Mrocznej Puszczy. Tam porywają ich Leśne Elfy. Król Thranduil postanawia uwięzić wędrowców. Kolejny raz przyszłość wyprawy zależy od dzielnego Bagginsa, który obmyśla plan ucieczki. Członkowie drużyny dostają się do Miasta na Jeziorze, skąd już mają blisko do Samotnej Góry. Spotkanie z jej mieszkańcem nie będzie należało do przyjemnych.

"Hobbit: Pustkowie Smauga" – 20:00, TVN

"Kochaj albo rzuć" – program TV na piątek 21.06.2019

Kazimierz Pawlak i Władysław Kargul otrzymują od Johna zaproszenie do Chicago. Wraz z dziadkami jedzie ich wnuczka Ania. Na miejscu dowiadują się, że John zmarł i wkrótce odbędzie się pogrzeb.

d297tru

Pogrążeni w smutku udają się na spotkanie z adwokatem. Okazuje się, że w testamencie John zapisał swój majątek rodzinie w Polsce oraz swojej nieślubnej córce, którą z woli zmarłego polska rodzina ma odszukać. Shirley pojawia się na pogrzebie ojca. Kargul i Pawlak nie mogą pogodzić się z tym, że jest czarnoskóra. Ania natychmiast zaprzyjaźnia się ze swoją ciocią. W czasie uroczystości otwarcia Domu Polonii Kazimierz wygłasza wzruszającą mowę przywołującą pamięć Johna, fundatora tej placówki. Po załatwieniu wszystkich spraw dziadkowie z Anią wracają do kraju.

Ostatnia część kultowej trylogii o Kargulu i Pawlaku.

"Kochaj albo rzuć" – 20:05, Polsat

"Mumia" – program TV na piątek 21.06.2019

RIck, oficer Legii Cudzoziemskiej, odkrywa starożytny grobowiec w Hamunaptrze, gdzie leży mumia Imhotepa. Kapłan był żywcem zamumifikowany po tym, jak wyszło na jaw, że romansował z kapłanką faraona. Ten, kto odnajdzie i spróbuje ożywić mumię, ściągnie na świat straszliwą klątwę.

d297tru

Kilka lat później Rick trafia do więzienia w Kairze. Wydostaje go stamtąd Evelyn, która potrzebuje jego pomocy w dotarciu do Hamunaptry. Chce znaleźć księgę, dzięki której mogłaby rozwiązać wiele zagadek dotyczących historii starożytnego Egiptu. Evelyn, Rick, brat dziewczyny Jonathan, który liczy głównie na zdobycie skarbów, oraz przekupiony strażnik więzienny ruszają na wyprawę. Rywalizuje z nimi inna grupa ekspedycyjna, w skład której wchodzi kilku poszukiwaczy skarbów, m.in. dawny kompan Ricka, tchórzliwy i pozbawiony skrupułów Beni. Losy obu wypraw śledzą świadomi zagrożenia strażnicy tajemnic Hamunaptry. Mimo ich ostrzeżeń nieostrożni poszukiwacze ożywiają mumię przeklętego kapłana.

"Mumia" – 22:05, TVN 7

d297tru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d297tru