Trwa ładowanie...
d4dzvni

Program TV na piątek – "Hobbit: niezwykła podróż", "Blade: wieczny łowca", "Masz wiadomość" [14-06-2019]

Program TV na piątek– 14 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film fantastyczny "Hobbit: niezwykła podróż", horror "Blade: wieczny łowca" oraz komedię romantyczną "Masz wiadomość". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na piątek – "Hobbit: niezwykła podróż", "Blade: wieczny łowca", "Masz wiadomość" [14-06-2019]
Program TV na piątek – "Hobbit: niezwykła podróż", "Blade: wieczny łowca", "Masz wiadomość" [14-06-2019] (Materiały prasowe)
d4dzvni

"Hobbit: niezwykła podróż" – program TV na piątek 14.06.2019

Hobbit Bilbo Baggins jest miłośnikiem dobrego jedzenia i tytoniu. To prawdziwy elegant i domator. Pewnego dnia czarodziej Gandalf namawia Bilba, by dołączył do wyprawy krasnoludów pod wodzą legendarnego Thorina Dębowej Tarczy. Celem misji jest przepędzenie smoka Smauga, który wymordował mieszkańców miasta Dal, u podnóża Samotnej Góry. Gandalf uważa, że krasnoludy potrzebują pomocy Bilba, który jest mały, zwinny i sprytny, a to czyni go wyśmienitym włamywaczem. Baggins wyrusza w podróż, podczas której odkrywa w sobie wielką odwagę.
"Hobbit: niezwykła podróż" – 20:00, TVN

"Hobbit: niezwykła podróż" – zwiastun filmu

"Blade: wieczny łowca" – program TV na piątek 14.06.2019

Blade jest pół wampirem, pół człowiekiem. Spodziewająca się jego narodzin matka została ugryziona przez wampira i wkrótce po porodzie zmarła. Pomieszanie krwi zapewniło Blade'owi nieśmiertelność i ponadludzką siłę. Jego misją jest obrona ludzi przed zagrożeniem ze strony upiorów. Pragnie też pomścić śmierć matki. Jego sprzymierzeńcem w walce jest Abraham Whistler, który wychował go jak własnego syna. Tymczasem wampir Frost chce zdobyć dominującą pozycję wśród współbraci i zapanować nad ludźmi. By osiągnąć cel, potrzebuje krwi Blade'a.
"Blade: wieczny łowca" – 23:30, TVN

”Blade: wieczny łowca” – zwiastun filmu

"Masz wiadomość" – program TV na piątek 14.06.2019

Kathleen jest właścicielką księgarni. Mieszka z narzeczonym, ale gdy chce porozmawiać z kimś, kto dzieli jej upodobania, wymienia korespondencję elektroniczną z nieznajomym z Internetu. Tymczasem w okolicy powstaje salon wydawniczy Joego Foksa, który może zagrozić istnieniu księgarni Kathleen. Dziewczyna postanawia ratować sklepik, w czym utwierdza się zwłaszcza po nieprzyjemnym spotkaniu z samym Foksem. Gdy jednak jej wysiłki okazują się daremne, a narzeczony ją opuszcza, Kathleen postanawia się spotkać z nieznajomym.
"Masz wiadomość" – 23:20, TVN 7

"Masz wiadomość" – zwiastun filmu

"Super 8" – program TV na piątek 14.06.2019

Ohio, rok 1979. Grupa nastolatków rejestruje kamerą katastrofę kolejową. Niebawem wojsko wkracza do ich miasteczka. Powodem interwencji armii jest rosnąca liczba niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów, tajemniczych zniknięć ludzi i zwierząt. Miejscowy szeryf odkrywa, że niewytłumaczalne zajścia mają związek z katastrofą pociągu.
"Super 8" – 21:00, TVN 7

"Super 8" – zwiastun filmu

"Miłosna zagrywka" – program TV na piątek 14.06.2019

Romantyczna opowieść o miłości kobiety sukcesu do zagorzałego bejsbolisty to remake filmu z 1997 roku. Akcja zaczyna się w momencie, gdy 7 - letni Ben Wrightman wybiera się na mecz ulubionej drużyny ze swoim wujem Carlem, który zaraził go miłością do tego sportu. 23 lata później Ben nadal interesuje się bejsbolem i jest nauczycielem w liceum. To jego spotyka na swej drodze robiąca wielką karierę zawodową Lindsey Meeks. Połączy ich namiętne uczucie. Dla ambitnej Lindsey ten czarujący, inteligentny nauczyciel to ideał mężczyzny, bez którego już nie będzie umiała wyobrazić sobie życia. Znajomość rozwija się przez całą zimę, ale wraz z nadejściem wiosny pojawiają się wątpliwości.
"Miłosna zagrywka" – 20:10, TVP 2

"Miłosna zagrywka" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4dzvni

Podziel się opinią

Share

d4dzvni

d4dzvni