Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – "Hobbit: Bitwa pięciu armii", "Step Up: Taniec zmysłów", "Mumia powraca" [28-06-2019]

Program TV na piątek – 28 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film fantastyczny "Hobbit : Bitwa pięciu armii", film muzyczny "Step Up: Taniec zmysłów" oraz film przygodowy "Mumia powraca". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na piątek  – "Hobbit: Bitwa pięciu armii", "Step Up: Taniec zmysłów", "Mumia powraca" [28-06-2019]Źródło: East News
d4gto2f
d4gto2f

"Hobbit: Bitwa pięciu armii" – program TV na piątek 28.06.2019

Hobbitowi Bilbo Bagginsowi i kompanii trzynastu krasnoludów, dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę, udaje się odzyskać legendarny skarb Ereboru i pokonać smoka Smauga. Bogactwa Samotnej Góry kuszą nie tylko ich. Władca Ciemności, Sauron, wysyła legiony orków do ataku. Armie krasnoludów, elfów i ludzi będą musiały podjąć decyzję, czy wolą zjednoczyć się i stanąć do walki, czy poddać się i zginąć z ręki wroga.
"Hobbit: Bitwa pięciu armii" – 20:00, TVN

"Hobbit: Bitwa pięciu armii" – zwiastun filmu

"Step Up: Taniec zmysłów" – program TV na piątek 28.06.2019

Tyler, młodociany chuligan obdarzony talentem do tańca, demoluje audytorium szkoły artystycznej w Maryland. Zostaje skazany na odpracowanie 200 godzin w elitarnej szkole, w której uczą się najzdolniejsi tancerze z okolicy. Jest wśród nich Nora, która przygotowuje się do prezentacji dyplomowej. W decydującym momencie jej partner zostaje kontuzjowany. Wtedy w jej życiu pojawia się Tyler. Aura outsidera, która go otacza, oraz pokaz umiejętności street dancera robią na dziewczynie wielkie wrażenie. Nora proponuje chłopakowi wspólny występ.
"Step up: Taniec zmysłów" – 20:10, TVP 2

"Step up: Taniec zmysłów" – zwiastun filmu

"Mumia powraca" – program TV na piątek 28.06.2019

Jest rok 1933. Kapitan Legii Cudzoziemskiej Rick O'Connell i badaczka Egiptu Evelyn pobrali się i mieszkają w Londynie z synem Aleksem. Przechowywana w muzeum mumia kapłana Imhotepa ożywa. W tym samym czasie z trwającego setki lat snu zostaje obudzony król Skorpion. Obie złe moce dążą do objęcia panowania nad światem. Skorpion jest potężniejszy od Imhotepa. Kapłan może pokonać króla tylko za pomocą przedmiotu, który przypadkiem znalazł się w rękach Aleksa. Chłopiec zostaje porwany. Aby ratować syna, Rick i Evelyn wyruszają do Egiptu.
"Mumia powraca" – 22:05, TVN 7

"Mumia powraca" – zwiastun filmu

"Ja Cię kocham, a ty z nim" – program TV na piątek 28.06.2019

Dan Burns jest mężczyzną, który po śmierci żony z poświęceniem samotnie wychowuje dzieci. Podczas dorocznego zjazdu rodziny Burnsów następuje przełom w jego dotychczasowym życiu. Dan poznaje piękną Marie, pracującą w miejscowej księgarni. Wkrótce mężczyzna i kobieta zaczynają być sobie bliscy. Pewnego dnia Burns odkrywa, że Marie spotyka się z kimś innym. Dowiaduje się, że jest to jego brat - Mitch.
"Ja Cię kocham, a ty z nim" – 20:00, TVN 7

"Ja Cię kocham, a ty z nim" – zwiastun filmu

"Aż do śmierci" – program TV na piątek 28.06.2019

Słynący z brutalności detektyw Anthony Stowe nie ma dobrej opinii wśród kolegów. Choć pracuje w nowoorleańskim wydziale antynarkotykowym, znane jest jego zamiłowanie do heroiny. Mężczyzna nie znajduje też zrozumienia w domu. Żona spodziewa się dziecka z innym mężczyzną, do którego zamierza odejść. Tymczasem w trakcie źle poprowadzonej obławy Stowe zostaje postrzelony. Ciężko ranny, zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje świadomość, musi nauczyć się mówić i chodzić. Wypadek sprawia, że w policjancie rodzi się chęć naprawienia popełnionych błędów.
"Aż do śmierci" – 20:00, TV Puls

"Aż do śmierci" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4gto2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gto2f