Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – ”Dzieciak rządzi”, ”Snajper”, ”Jump Street 21” [31-05-2019]

Program TV na piątek – 31 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy film animowany ”Dzieciak rządzi”, dramat wojenny ”Snajper” oraz komedię sensacyjną ”Jump Street 21”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na piątek – ”Dzieciak rządzi”, ”Snajper”, ”Jump Street 21” [31-05-2019]
Źródło: East News
d46u12x

”Dzieciak rządzi” – program TV na piątek 31.05.2019

7-letni Tim jest jedynym dzieckiem w rodzinie, gdy na świecie pojawia się jego mały braciszek. Malec nie zachowuje się tak, jak przystało na bobasa. Jest ubrany w garnitur, nosi teczkę i zachowuje się jak typowy biznesmen, co stanowi zagrożenie dla wypracowanej przez Tima pozycji w oczach rodziców. Gdy próbuje on odzyskać dotychczasowy status, poznaje tajemny spisek, w którego centrum jest młodszy brat. Aby uratować rodziców i świat, bobas musi wtajemniczyć Tima w swoją misję.
Dzieciak rządzi” – 20:05, Polsat

”Dzieciak rządzi” – zwiastun filmu

”Snajper” – program TV na piątek 31.05.2019

Chris Kyle to najskuteczniejszy snajper w historii amerykańskiej wojskowości. W czasie misji w Iraku robi wszystko, by chronić towarzyszy broni. Jego celność i zdecydowanie ratują życie wielu żołnierzy, a on sam staje się wrogiem numer 1 rebeliantów. Jednocześnie Chris stara się pozostać dobrym mężem i ojcem. Okaże się, czy po powrocie do domu będzie potrafił zapomnieć o koszmarze wojny
”Snajper” – 22:25, TVN

”Snajper” – zwiastun filmu

”Jump Street 21” – program TV na piątek 31.05.2019

Koledzy z liceum, Jenko i Schmidt, rozpoczynają pracę w policji. Gdy dochodzi do długo wyczekiwanej akcji z pościgiem za dilerami, łapią zaledwie jednego przestępcę, który w dodatku zostaje natychmiast zwolniony, bo Jenko zapomniał wyrecytować formułkę o prawach zatrzymanego. Przełożony wysyła ich do jednostki specjalnej 21 Jump Street, której członkowie otrzymują zadania wymagające infiltracji środowisk młodzieżowych. Schmidt i Jenko muszą zapobiec popularyzacji zabójczego narkotyku dostępnego na razie w jednej szkole.
”Jump Street 21” – 21:00, TVN 7

”Jump Street 21” – zwiastun filmu

”Colombiana”– program TV na piątek 31.05.2019

Historia płatnej zabójczyni. Jej obsesją jest odnalezienie i zniszczenie ludzi, którzy zamordowali jej rodziców. Wśród morderców do wynajęcia Cataleya należy do najlepszych. Jest niezwykle skuteczna. Z każdym wykonanym zleceniem zabójczyni zbliża się do celu.
”Colombiana” – 20:00, TVN

”Colombiana” – zwiastun filmu

”Czarny pies”– program TV na piątek 31.05.2019

Jack Crews pracował jako kierowca ciężarówki. Spędził dwa lata w więzieniu za spowodowanie wypadku, w którym zginęło kilka osób. Po wyjściu na wolność znalazł pracę jako mechanik w firmie transportowej, ale zarabia znacznie mniej niż kiedyś. Ma kłopoty z utrzymaniem rodziny i spłatą kredytu. Bank grozi, że zajmie dom. Jack przyjmuje intratne zlecenie - pilny kurs z Georgii do New Jersey. Zaczyna mieć wątpliwości, gdy zostaje mu przydzielona uzbrojona obstawa. Jednak jest już za późno, żeby się wycofać.
”Czarny pies” – 22:40, TVP 1

”Czarny pies” – zwiastun filmu

https://www.youtube.com/watch?v=emzZcA-fpmM

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d46u12x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46u12x
d46u12x