Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – ”Ant-Man”, ”Naga broń 33 i 1/3”, ”Kapitan Ameryka: pierwsze starcie”, [12-04-2019]

Program TV na piątek – 12 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kinowe hity z udziałem supebohaterów jak ”Ant-Man” czy ”Kapitan Ameryka: pierwsze starcie”, a także kultową komedię ”Naga broń 33 i 1/3”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na piątek – ”Ant-Man”, ”Naga broń 33 i 1/3”, ”Kapitan Ameryka: pierwsze starcie”, [12-04-2019]Źródło: Facebook.com
d47ztgx

”Ant-Man” – program TV na piątek 12.04.2019

Scott Lang jest zawodowym oszustem, który dzięki specjalnemu kostiumowi może dokonywać niecodziennych rzeczy - potrafi zmniejszyć się do rozmiarów mrówki i jednocześnie zyskuje nadnaturalną siłę. Nieoczekiwanie ma szansę wykorzystać moce w szczytnym celu. Razem z mentorem, doktorem Pymem, próbuje zapobiec katastrofie i uratować ludzkość. Pomaga mu w tym piękna Hope van Dyne.
”Ant-Man” – 20:00, TVN

”Ant-Man” – zwiastun filmu

”Naga broń 33 i 1/3” – program TV na piątek 12.04.2019

W uznaniu zasług porucznik Frank Drebin zostaje odesłany na wcześniejszą emeryturę. Spędza czas, ciesząc się urokami życia u boku wspaniałej żony, Jane. Pewnego dnia Los Angeles staje wobec zagrożenia atakiem terrorystycznym. Frank Drebin porzuca domowe pielesze i wraca do czynnej służby.
*”Naga broń 33 i 1/3” – 21:00, TVN 7 *

”Naga broń 33 i 1/3” – zwiastun filmu

”Kapitan Ameryka: pierwsze starcie” – program TV na piątek 12.04.2019

Rok 1940. Powodowany patriotyzmem student Steve Rogers stara się zaciągnąć do amerykańskiej armii. Jego podanie zostaje odrzucone ze względu na niezbyt dobry stan zdrowia młodego człowieka. W zamian otrzymuje propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie rządowym mającym na celu stworzenie żołnierza do zadań specjalnych. Steve przyjmuje wyzwanie i zmienia się w Kapitana Amerykę. Jako superbohater zostaje skierowany do walki z nazistami. Po wojnie jego największym wrogiem zostaje Red Skull, przywódca złowrogiej organizacji o nazwie Hydra.
”Kapitan Ameryka: pierwsze starcie” – 22:50, TVN 7

”Kapitan Ameryka: pierwsze starcie” – zwiastun filmu

”Władcy ognia” – program TV na piątek 12.04.2019

Podczas prac wykopaliskowych 12-letni chłopiec budzi pradawnego smoka. Skutki wypadku są katastrofalne - na oczach dziecka ginie jego matka. W ciągu następnych dwudziestu lat ludzie niemal całkowicie znikają z powierzchni Ziemi. Pozostali przy życiu egzystują w podziemnych schronach, podczas gdy na powierzchni panują smoki. Ich wegetację zaburza przybycie grupy Amerykanów, którzy twierdzą, że znają sposób na wybawienie świata od zionących ogniem bestii i namawiają do otwartej walki. Miejscowi decydują się na podjęcie ryzyka.
”Władcy ognia” – 22:00, TVN

”Władcy ognia” – zwiastun filmu

”Wojna żeńsko-męska” – program TV na piątek 12.04.2019

Historia bezrobotnej dziennikarki, Barbary Patryckiej, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones. Choć o mężczyznach wie wiele, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach.
”Wojna żeńsko-męska” – 22:05, Polsat

”Wojna żeńsko-męska” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d47ztgx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ztgx
d47ztgx