Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Uniwersalny żołnierz", "Gliniarz z Beverly Hills III", "John Carter" [10-02-2019]

Program TV na niedzielę, 10 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy film akcji "Uniwersalny żołnierz" oraz komedię "Gliniarz z Beverly Hills III". Sprawdź, co jeszcze możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na niedzielę – "Uniwersalny żołnierz", "Gliniarz z Beverly Hills III", "John Carter" [10-02-2019] Źródło: East News
d2zyijt

"Uniwersalny żołnierz" – program TV na niedzielę 10.02.2019

Szeregowiec Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) zginął podczas wojny w Wietnamie, stając w obronie cywilów, których zamierzał zabić jego przełożony - sierżant Scott (Dolph Lundgren)
. Wiele lat później w stanie Nevada terroryści opanowują tamę, biorąc zakładników. Na miejsce przybywają członkowie oddziału specjalnego należącego do tajnego programu rządowego. Są wśród nich przywróceni do życia Deveraux i Scott, którzy jako maszyny GR44 i GR13 likwidują przestępców. Żołnierze budzą ciekawość dziennikarki Veroniki Roberts, która zakrada się nocą do bazy oddziału.
"Uniwersalny żołnierz" – 22:55, TVN

"Uniwersalny żołnierz" – zwiastun filmu

"Gliniarz z Beverly Hills III" – program TV na niedzielę 10.02.2019

Axel Foley, nieujarzmiony detektyw z Detroit (Eddie Murphy)
, znów odwiedza Beverly Hills. Przyjechał, tropiąc dwóch złodziei samochodów. Na miejscu odkrywa, że są to ci sami bandyci, którzy zabili jego szefa. Podążając ich śladem, trafia na trop ogromnego fałszerstwa. Pomimo niechęci miejscowych władz policji Axel może liczyć na pomoc wypróbowanego przyjaciela z posterunku w Beverly Hills, Rosewooda, którego poznał podczas pierwszego pobytu w Mieście Aniołów. Rozpoczyna się szaleńczy pościg z finałem w ogromnym wesołym miasteczku w Los Angeles.
"Gliniarz z Beverly Hills III" – 23:20, TVN

d2zyijt

"Gliniarz z Beverly Hills III" – zwiastun filmu

"John Carter" – program TV na niedzielę 10.02.2019

John Carter (Taylor Kitsch)
to młody weteran wojny secesyjnej, który w niewyjaśnionych okolicznościach trafia na Marsa. Szybko przekonuje się, że jest to dzika kraina, zamieszkana przez czterometrowych barbarzyńców. Były żołnierz zostaje wzięty przez nich do niewoli. Kiedy udaje mu się uciec, spotyka na swojej drodze księżniczkę Dejah Thoris. Okazuje się, że nowa znajoma desperacko potrzebuje jego pomocy
"John Carter" – 20:25, TVN

"John Carter" – zwiastun filmu

"Znów Cię kocham" – program TV na niedzielę 10.02.2019

Sławny piosenkarz country (Jesse Metcalfe) wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie ma poślubić filmową celebrytkę. Na miejscu odwiedza swoją przyjaciółkę z dzieciństwa. Dawne uczucie odżywa.
"Znów Cię kocham" – 22:15, TVP 1

"Znów Cię kocham" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2zyijt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zyijt
d2zyijt