Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Szybcy i wściekli VI", "Straszny film V", "Niepamięć" [28-04-2019]

Program TV na niedzielę – 28 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy takie hity jak "Szybcy i wściekli VI" oraz "Straszny film V", a także film sensacyjną "Niepamięć". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na niedzielę – "Szybcy i wściekli VI", "Straszny film V", "Niepamięć" [28-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1t374q

"Szybcy i wściekli VI" – program TV na niedzielę 28.04.2019

Pół roku po skoku w Rio Dom, Elena, Brian i Mia mieszkają na Wyspach Kanaryjskich, Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce podróżuje. Dzięki milionom z Rio żyje im się wygodne, lecz muszą się ukrywać. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Prawą ręką jej przywódcy jest Letty, niegdyś ukochana Doma. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się do Doma z propozycją.
"Szybcy i wściekli VI" – 21:40, TVN 7

"Szybcy i wściekli VI" – zwiastun filmu

"Straszny film V" – program TV na niedzielę 28.04.2019

Na planie filmu, w którym występują Charlie Sheen i Lindsay Lohan, dochodzi do niewyjaśnionych zdarzeń. Tajemnicza siła przejmuje kontrolę nad aktorem i miota nim po pokoju. Opętana przez ducha Lindsay zabija Charliego. Osierocone dzieci trafiają pod opiekę Dana Sandersa i jego żony, Jody. Wkrótce okazuje się, że wraz z dziećmi w domu pojawił się demon. Jody i Dan próbują ratować rodzinę, zmagając się jednocześnie z problemami w pracy. Dan zajmuje się badaniami nad inteligencją naczelnych, a Jody występuje w przedstawieniu baletowym.
"Straszny film V" – 20:00, TV 4

"Straszny film V" – zwiastun filmu

"Niepamięć" – program TV na niedzielę 28.04.2019

Rok 2077. Ziemia została zniszczona na skutek wojny z obcymi. Jest napromieniowana, służy jedynie do wydobywania surowców. Jack Harper wraz z Victorią Olsen stanowią załogę bazy znajdującej się nad powierzchnią opustoszałej planety. On zajmuje się serwisowaniem dronów, ona koordynuje jego działania i odpowiada za łączność z dowództwem. Za dwa tygodnie Viki i Jack mają dołączyć do ocalałych, którzy przebywają na księżycu Saturna. Pewnego dnia Jack zauważa statek kosmiczny, który rozbija się na Ziemi. Wbrew rozkazom leci na miejsce katastrofy.
"Niepamięć" – 22:35, TVN

"Niepamięć" – zwiastun filmu

"Prada albo nic" – program TV na niedzielę 28.04.2019

Siostry Nora i Mary Dominguez pochodzą z dobrze sytuowanej latynoskiej rodziny. Pierwsza poświęca się studiom prawniczym, młodszą pochłania dbanie o wygląd. Pewnego dnia okazuje się, że rodzina zbankrutowała. Siostry przeprowadzają się do ubogiej dzielnicy Los Angeles. W college'u Mary zauważa Rodriga, żonatego wykładowcę literatury. Ona wpada w oko chłopakowi z sąsiedztwa. Nora staje się obiektem westchnień pracodawcy. Z czasem dziewczyny zaczynają rozumieć, że ubrania Prady nic nie znaczą bez miłości.
"Prada albo nic" – 22:30, TVP 1

"Prada albo nic" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1t374q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t374q
d1t374q