Program TV na niedzielę – "Strażnicy Galaktyki", "Oszukana", "Podziemny krąg" [02‑06-2019]

Program TV na niedzielę – "Strażnicy Galaktyki", "Oszukana", "Podziemny krąg" [02-06-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.06.2019 08:00, aktual.: 02.06.2019 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na niedzielę – 2 czerwca 2019. Dziś w TV wielokrotnie nagradzany film science fiction "Strażnicy Galaktyki", thriller Clinta Eastwooda "Oszukana" z Angeliną Jolie oraz dramat psychologiczny "Podziemny krąg". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Strażnicy Galaktyki" – program TV na niedzielę 02.06.2019

Peter Quill, syn Ziemianki i kosmity, codziennie szuka niebezpiecznych przygód. Pewnego dnia młody podróżnik przypadkiem wchodzi w posiadanie tajemniczej kuli, której poszukuje złowrogi Ronan. Tak wplątuje się w awanturę o międzygalaktycznym zasięgu, ponieważ od magicznego przedmiotu zależy bezpieczeństwo wszechświata. By stawić czoło Ronanowi i ocalić świat przed zagładą, Peter zawiera sojusz z herosami. Wraz z uzbrojonym szopem Rocketem, człowiekiem-drzewem Grootem, zdradziecką Gamorą i pragnącym zemsty na Ronanie Draksem tworzy zespół. Choć członkowie ekipy nie wzbudzają zaufania, to ciągle pokazują swoją odwagę. Śmiałków czeka droga pełna niebezpieczeństw.

Film w reżyserii Jamesa Gunna. Występują m.in. Vin Diesel, Bradley Cooper, Zoe Saldana, Chris Pratt i Dave Bautista.

"Strażnicy Galaktyki" – 20:00, TVN

"Oszukana" – program TV na niedzielę 02.06.2019

Stany Zjednoczone, 1928 rok. Christine Collins mieszka w robotniczej dzielnicy Los Angeles i samotnie wychowuje 9-letniego Waltera. Gdy pewnego dnia wraca z pracy do domu, nie zastaje w nim chłopca. Zrozpaczona kobieta natychmiast zawiadamia policję. Ta rozpoczyna intensywne poszukiwania zaginionego dziecka.

Pięć miesięcy później funkcjonariusze w blasku fleszy oddają Christine syna całego i zdrowego. Kobieta zabiera chłopca do domu, chociaż wie, że to nie jest jej Walter. Funkcjonariusze oficjalne zamknęli sprawę, więc matka rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy władze orientują się, że kobieta nie da za wygraną, a jej historia może skompromitować policję, Collins zostaje zamknięta w zakładzie dla umysłowo chorych. Tam może liczyć jedynie na wsparcie miejscowego pastora, wielebnego Gustava Briegleba.

Film w reżyserii Clinta Eastwooda. Występują m.in. Angelina Jolie, John Malkovich, Michelle Gunn i Michael Kelly.

"Oszukana" – 22:15, TV 4

"Podziemny krąg" – program TV na niedzielę 02.06.2019

Trzydziestoletni biznesmen, który przedstawia się jako Narrator, wiedzie życie pełne sukcesów - ma elegancki apartament i dobrze płatną pracę, w której może liczyć na awans. Mimo to odczuwa wewnętrzną pustkę i dręczy go poczucie niespełnienia. Bohater nie może normalnie funkcjonować, uskarża się na bezsenność. Uczęszcza na terapie grupowe - uspokaja go kontakt z innymi cierpiącymi osobami. Jego intencje odkrywa Marla Singer, uczestniczka terapii, która jest jednak zdrowa.

Pewnego dnia podczas podróży samolotem biznesmen poznaje tajemniczego Tylera Durdena, handlarza mydłem. Gdy w dziwnych okolicznościach mieszkanie przedsiębiorcy wylatuje w powietrze, nowy znajomy proponuje mu, by zatrzymał się u niego. Wkrótce mężczyźni się zaprzyjaźniają. Razem znajdują nowy sposób na pozbycie się stresu i frustracji - zaczynają regularnie brać udział w opłacanych bójkach. Z czasem zakładają własny klub o nazwie "Podziemny krąg". gdzie w każdą sobotę mężczyźni mogą się wykazać w nielegalnych walkach na pięści. Niebawem członkowie klubu zaczynają przypominać sektę podporządkowaną Tylerowi.

Film w reżyserii Davida Finchera. W rolach głównych Brad Pitt i Edward Norton.

"Podziemny krąg" – 22:25, TV Puls

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także