Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Robin Hood", "John Wick 2", "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia", "Kiler" [12-05-2019]

Program TV na niedzielę – 12 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy dramat przygodowy "Robin Hood", film sensacyjny "John Wick 2", film przygodowy "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" i kultową polską komedię "Kiler". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na niedzielę – "Robin Hood", "John Wick 2", "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia", "Kiler" [12-05-2019]Źródło: Forum
drv2xzn

"Robin Hood" – program TV na niedzielę 12.05.2019

Rok 1199. Podczas krwawej bitwy łucznik Robin Longstride jest świadkiem śmierci króla Anglii Ryszarda Lwie Serce. Postanawia zakończyć służbę w armii i wrócić do kraju. Razem z nim wracają przyjaciele - Mały John, Szkarłatny Will i Allan A'Dayle. W trakcie drogi powrotnej zauważają, jak zostaje napadnięty sir Robert Loxely, który miał przywieźć koronę zmarłego króla. Na pomoc rycerzowi jest już za późno, jednak udaje im się zapobiec kradzieży. Wypełniając prośbę umierającego Loxleya byli żołnierze przekazują insygnia nowemu królowi, Janowi bez Ziemi.

To nie koniec problemów - okazuje się, że wdowa po sir Robercie, lady Marion, może stracić majątek. Chcąc pomóc kobiecie, Robin przyjmuje tożsamość Loxleya. Wkrótce zaczyna się buntować przeciwko coraz wyższym podatkom i wyzyskowi. Wchodzi w otwarty konflikt z doradcą obecnego władcy, przebiegłym sir Godfreyem.

Film w reżyserii Ridleya Scotta. Występują m.in. zdobywcy Oscara Russel Crowe i Cate Blanchett.

"Robin Hood" – 20:00, TVN
drv2xzn

"John Wick 2" – program TV na niedzielę 12.05.2019

Legendarny zabójca John Wick znów musi zrezygnować ze spokojnego życia na emeryturze. Jego dawny wspólnik, mafioso Santino D'Antonio, potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Trzeba zabić siostrę bossa D’Antonio. Po wykonaniu zadania John zwraca się przeciwko zleceniodawcy, który oferuje nagrodę za jego głowę.

W roli głównej Keanu Reeves.

"John Wick 2" – 20:00, TV Puls

"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" – program TV na niedzielę 12.05.2019

Piękna archeolog Lara Croft musi odnaleźć mityczną puszkę Pandory, która może zagrozić całej ludzkości. Musi udać się do dżungli afrykańskiej, do miejsca zwanego “kolebką życia”. Puszkę próbuje znaleźć doktor Jonathan Reiss, który specjalizuje się w broni biologicznej. Lara musi być przed nim, ponieważ naukowiec chce użyć zawartość artefaktu do produkcji nowej broni.

drv2xzn

W zatopionej świątyni u wybrzeży Grecji Lara odnajduje mapę, która ma jej pomóc odnaleźć niezwykły przedmiot. Niestety, dokument wkrótce wpada w ręce bossa chińskiej mafii Chena Lo. Archeolog musi udać się zatem do Azji. W ryzykownej wyprawie towarzyszy jej były chłopak i dawny żołnierz marines Terry Sheridan. Jeśli nie uda im się powstrzymać bezwzględnych przeciwników, zagrożą oni całemu światu.

Występują m.in. Angelina Jolie i Gerard Butler.

"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" – 21:40, TVN 7

"Kiler" – program TV na niedzielę 12.05.2019

Taksówkarz Jurek wskutek fatalnego zbiegu okoliczności znajduje się w pobliżu miejsca zbrodni. Policja znajduje w jego samochodzie broń, którą zamordowano ofiarę. Komisarz Ryba podejmuje decyzję o aresztowaniu Jurka. Taksówkarz trafia do więzienia. Tam wszyscy wierzą, że jest legendarnym zawodowym zabójcą o pseudonimie "Kiler" i traktują go z dużym szacunkiem.

drv2xzn

O nowym więźniu dowiaduje się mafioso Siara. Jego ludzie brawurowo odbijają Jurka podczas transportu do innego więzienia. Boss proponuje mu wolność i możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy w zamian za zabicie senatora Lipskiego i odzyskanie połówki banknotu, który jest przepustką do fortuny. Kiler nie może przyznać się do swojej prawdziwej tożsamości. Musi poradzić sobie w świecie przestępczym, który dotąd znał jedynie z filmów. Na szczęście może liczyć na pomoc uroczej dziennikarki Ewy. Razem z nią układa misterny plan, który pozwoli mu wybrnąć z sytuacji.

"Kiler" – 22:55, TVN

drv2xzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drv2xzn
drv2xzn